Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели консультацію для персоналу пункту тестування

У ЗНУ провели консультацію для персоналу пункту тестування

У ЗНУ провели консультацію для персоналу пункту тестування
23.05.2017 09:28 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пункт зовнішнього незалежного оцінювання консультаційна зустріч співпраця зі школами

Двадцять другого травня в Запорізькому національному університеті провели консультаційну зустріч для викладачів вишу та вчителів запорізьких шкіл, задіяних у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання. Перед учасниками виступили відповідальна за пункт зовнішнього незалежного оцінювання, що діє на базі ЗНУ, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та помічник відповідальної за пункт ЗНО Юлія Мезенець.

Під час зустрічі йшлося про основні обов’язки інструкторів та старших інструкторів, задіяних у проведенні ЗНО, адже вже двадцять третього травня в Україні розпочинається його основна сесія. На абітурієнтів відразу чекає одне з найвідповідальніших випробувань: саме від успішного складання тестування з української мови та літератури залежатиме їхній допуск до участі у вступній кампанії 2017 року, а також – оцінка в шкільному атестаті.
Тому Юлія Паскевська попросила присутніх на заході не лише неухильно дотримуватися всіх вимог процедури проведення ЗНО, але й водночас намагатися підтримати старшокласників, допомогти їм налаштуватися на плідну роботу.
Також вона зазначила, що під час ЗНО буде задіяно 24 аудиторії в навчальному корпусі № 2, аби забезпечити всіх учасників потрібними умовами для складання тестування. А також виділена достатня кількість персоналу, аби зробити роботу пункту проведення максимально ефективною.
Юлія Паскевська висловила впевненість, що всі задіяні в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання вже мають відповідний досвід. Тож є всі підстави сподіватися, що і цього року сесія із зовнішнього незалежного оцінювання пройде максимально ефективно і без зауважень, як і в минулі роки.

Схожі новини