Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досягнення юридичного факультету відзначили під час міжнародної конференції

Досягнення юридичного факультету відзначили під час міжнародної конференції

Досягнення юридичного факультету відзначили під час міжнародної конференції
23.05.2017 10:46 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна конференція студентська наука

Нещодавно на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка провели Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні питання державотворення в Україні». На захід завітали представники провідних вітчизняних вишів, які готують фахівців у галузі права. Крім того, до наукового товариства приєдналися молоді науковці із польських вищих навчальних закладів. Запорізький національний університет на заході представляв студент 3 курсу юридичного факультету Олег Пелипенко.

Під час урочистого відкриття конференції її учасників привітав декан юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Іван Гриценко. Він подякував молодим науковцям за активну громадську позицію та наголосив, що саме на них у найближчому майбутньому буде покладена важлива й почесна місія: сприяти державотворенню в Україні. Також він прочитав вступну лекцію заходу «Проблеми становлення європейського права», яка викликала жваве обговорення серед слухачів.

Студент ЗНУ Олег Пелипенко взяв участь у роботі секції «Адміністративне та інформаційне право, адміністративний процес». Її модераторами стали завідувач кафедри адміністративного права КНУ ім. Т.Шевченка, професор Володимир Бевзенко та доцент Наталія Задирська.

Свою наукову розвідку Олег Пелипенко присвятив розкриттю теми: «Європейський досвід заміщення вакантних посад публічної служби» (науковий керівник – декан юридичного факультету ЗНУ, професор Тетяна Коломоєць). Виступ студента викликав неабияку зацікавлень в інших учасників секції та в її керівників. Так, Володимир Бевзенко відзначив ґрунтовну теоретичну базу та гарні знання доповідача із вибраної для розгляду актуальної правової теми. Також Володимир Михайлович наголосив, що юридичний факультет Київського національного університету ім. Т Шевченка й він особисто давно і плідно співпрацюють з юридичним факультетом ЗНУ, зокрема з його деканом, професором, членом-кореспондентом Академії правових наук України Тетяною Коломоєць. Він запевнив, що сподівається на подальше співробітництво в науково-освітній галузі з нашим університетом.

Розповідаючи про свою участь у міжнародній конференції, Олег Пелипенко наголосив на його змістовності та інформаційній насиченості, завдяки чому він зміг підвищити свої професійні компететності. Так, під час засідання секції для її учасників провели майстер-клас із адміністративного судочинства.

«Мені було дуже корисно й цікаво почути думки як знаних учених, так і молодих науковців щодо законотворчих новел. Крім того, я зміг долучитися до плідного обговорення новинок у галузі адміністративного права. При цьому я переконався, що запорізьку наукову школу з адміністративного права, яку очолює Тетяна Коломоєць, добре знають і цінують у провідних українських вишах. Крім того, я радію, що зміг більше дізнатися про європейську правову систему, зокрема про німецьке адміністративне право, тому що я вважаю, що ця модель може слугувати взірцем при подальшій законодавчій реформі в Україні. Я вдячний декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць, яка підтримала моє наукове зацікавлення», – зазначає він.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини