Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ФІФ зустрілися з абітурієнтами області

Викладачі та студенти ФІФ зустрілися з абітурієнтами області

Викладачі та студенти ФІФ зустрілися з абітурієнтами області
23.05.2017 13:49 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність візит

Представники факультету іноземної філології продовжують профорієнтаційну роботу серед старшокласників Запорізької області. На цей раз студенти факультету іноземної філології Запорізького національного університету під керівництвом доцента кафедри англійської філології Олени Лужаниці відвідали Степногірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів спортивного та інформаційно-технологічного профілю навчання.

Представники факультету іноземної філології зустрілися з учнями 9-11 класів. Під час заходу Олена Лужаниця повідомила старшокласників про досягнення та успіхи студентів, які навчалися на ФІФ,. Також вона розглянула про особливості цьогорічної вступної кампанію до ЗНУ, по її основні етапи, пільгові категорії вступників, перелік потрібних документів тощо. Також під час заходу йшлося про кращі шляхи підготовки до  зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Майбутніх студентів дуже зацікавила отримана інформація. Вони з ентузіазмом розпитували гостей про найкращі способи написання сертифікаційної роботи з англійської мови, про правила, яких потрібно дотримуватися під час проходження тестування, та про терміни перевірки робіт.

Крім того, в учнів була чудова можливість особисто поспілкуватися із колишніми абітурієнтами, а зараз – студентами факультету іноземної філології. Першокурсниці Анастасія Логвіненко, Анастасія Корчинська та Мар’яна Півень із задоволенням поділилися власним досвідом підготовки до складання ЗНО та проходженням вступної кампанії. Також вони детально розповіли про студентське життя в ЗНУ та про вивчення інших іноземних мов на факультеті.

Усі старшокласники Степногірської загальноосвітню школи І-ІІІ ступенів щиро подякували гостям за цікаву та корисну інформацію та висловили сподівання у майбутньому стати студентами ЗНУ.

 

Факультет іноземної філології

 

 

Схожі новини