Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили кращих економістів року

У ЗНУ відзначили кращих економістів року

У ЗНУ відзначили кращих економістів року
24.05.2017 11:48 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет свято культурно-масовий захід Економіст року перемога

 Двадцять третього травня на економічному факультеті ЗНУ втретє провели урочистий захід «Економіст року». Під час цієї церемонії відзначили кращих студентів за їхні найбільш вагомі досягнення в навчальному, науковому, спортивному та громадському житті факультету.

Відкрила урочисту церемонію декан економічного факультету, професор Алла Череп. Від імені всіх викладачів факультету вона подякувала талановитим студентам і побажала в подальшому досягати поставлених висот, прославляючи економічний факультет та Запорізький національний університет. Ведучими цього свята стали студенти 3 курсу Олександр Шайтанов та Ірина Триліс. Під час заходу наголосили, що проведення цього свята стало можливим завдяки злагодженій та активній роботі представників студентської ради факультету.

Конкурсний відбір учасників змагання «Економіст року» відбувався у декілька етапів. Зокрема, до них входили голосування на офіційній сторінці факультету в соцмережі, відбір членами конкурсної комісії та голосування в залі під час проведення самої урочистої церемонії. Завдяки цьому, були визначені найкращі та найактивніші представники факультету. А підсумком змагання став відбір кандидатів на звання лауреата у кожній з представлених на конкурсі номінацій. 

В урочистій церемонії нагородження переможців взяли участь члени конкурсної комісії: декан факультету Алла Череп, заступник декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко, заступник декана з наукової роботи Юлія Шевченко, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лєпьохін, голова студради факультету Герміне Багдасарян, заступник голови студради факультету Арсен Пучков і голова факультетського Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Владислав Конев.

Так, у номінації «Староста року» перемогла Олександра Колугарова. У номінації «Голос року» – Інна Коваленко. Крім того, вокальними талантами факультету були визнані Софія Латарія та Анна Гунчак. У номінації «Глядацькі симпатії економічного факультету» - переміг Євгеній Павлов, у номінації «Медіа-представник року» – Аліна Петрова, у номінації «Науковець року» – Юлія Тарасенко, у номінації «Активіст року» – Альона Барна й Анастасія Ахмедзянова. У номінації «Талант року» – Катерина Гаврилова, у номінації «Журналіст року» - Валерія Сіденко. А в номінації «Спортсмен року» – Нікіта Сидоров. Крім того, в цій номінації були відзначені Юлія Тарасенко, Олена Мордик, Андрій Кайль, Дмитро Ночовка, Пилип Стрельніков, Нікіта Юлпатов, Євгеній Науменко, Інна Коваленко.

У конкурсі вперше розглянули нові номінації. Так, «Вболівальником року» став Олександр Притика, а «Звукооператором року» – Давид Карапетян.

Перемогу номінації «Гем року» (так студенти скоротили ім’я свого очильника органів студентського самоврядування) здобула голова студради факультету Герміне Багдасарян.

Своєю чергою, під час церемонії нагородження визначили  «Міс - економіст року» та «Містер - економіст року». Нагадаємо, що кандидатів на перемогу в цій та інших номінаціях обрали шляхом онлайн-голосування. Серед фіналістів були студентки Вікторія Бєлік, Аліна Петрова й Анна Котко та студенти Євгеній Науменко, Олексій Гуденко й Нікіта Юлпатов. За підсумками останнього етапу голосування в глядацькій залі, переможцями стали Аліна Петрова, яка набрала 40 голосів, та Євгеній Науменко, який набрав 33 голоси.

Усі вони отримали грамоти і пам’ятні подарунки. 

Крім того, під час святкової програми своїми музикальними, вокальними та хореографічними талантами всіх учасників заходу порадували студенти Інна Коваленко, Катерина Гавриленко, Анна Гунчак та Владислав Конев.


Олена Переверзєва

 

 

 

Схожі новини