Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ зустрілися зі слухачами підготовчих курсів

Викладачі ЗНУ зустрілися зі слухачами підготовчих курсів

Викладачі ЗНУ зустрілися зі слухачами підготовчих курсів
25.05.2017 09:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність підготовчі курси математичний факультет економічний факультет факультет менеджменту

Під час підсумкової атестації, яка минулого тижня тривала на підготовчих курсах Запорізького національного університету, з майбутніми абітурієнтами зустрілися заступники деканів із профорієнтаційної роботи: Геннадій Цимерман (математичний факультет), Юлія Скорнякова (економічний факультет) й Андрій Кургузов (факультет менеджменту).

Також на заході була присутня начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Юлія Анатоліївна представила почесних гостей аудиторії та порадила старшокласникам – слухачам курсів – скористатися можливістю та поставити актуальні для них запитання викладачам університету.
Представники факультетів наголосили на тому, наскільки необхідна гарна підготовка до участі в ЗНО з математики для подальшого вступу на низку престижних спеціальностей. Вони побажали абітурієнтам вдало пройти вступну кампанію-2017 та стати студентами омріяного вишу. Також Геннадій Цимерман, Юлія Скорнякова й Андрій Кургузов розповіли старшокласникам про переваги навчання у державному вищому закладі найвищого, IV, рівня акредитації.
Слухачі курсів із великою цікавістю прослухали розповідь про спеціальності, освіту за якими пропонують на вказаних факультетах. Під час розмови йшлося про освітній процес, створені для студентів ЗНУ умови для плідного заняття наукою, участі у міжнародних академічних програмах, цікаві культурно-масові та спортивні заходи, які роблять студентські роки незабутніми. Ще один вважливий тематичний блок, який розглянули учасники зустрічі, – це перспективи працевлаштування випускників ЗНУ. Абітурієнти цікавились, які посади вони зможуть обіймати по завершенню навчання за вподобаною спеціальністю, які перспективи в побудові кар’єри відкриваються перед ними? Викладачі не лише надали вичерпну інформацію щодо цього питання, але й розповіли про реальні історії успіху випускників своїх факультетів. Адже колишні студенти не забувають про університет, повертаються сюди, аби поділитися зі своїми викладачами своїми успіхами, отримати пораду, дізнатися про долі колишніх однокурсників.
Особливу увагу присутні на заході приділили питанню, яке на сьогодні найбільше хвилює майбутніх студентів, – особливостям вступної кампанії-2017. Їм нагадали про терміни проходження основних етапів вступу, більше уваги розповіли про квоти та пільгові категорії, наголосили на важливості правильного розставлення пріоритетів при виборі вищого навчального заходу для здобуття вподобаної спеціальності тощо.
Наприкінці заходу Юлія Паскевська подякувала представникам факультетів, які завітали на зустріч зі слухачами курсів. Також вона нагадала абітурієнтам про важливість гарно скласти підсумкову атестацію та добре підготуватися до складання ЗНО з математики, яке відбудеться уже 31 травня.
При цьому викладачі вишу зазначили, що 1 вересня раді будуть бачити всіх слухачів курсів уже студентами Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини