Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує на навчання у Школі Конфуція

ЗНУ запрошує на навчання у Школі Конфуція

25.05.2017 10:35 Все Головні новини Школа Конфуція школа конфуція китайська мова навчання

Запорізький національний університеті оголошує набір слухачів до класів Школи Конфуція. Навчання розпочинається вже у вересні 2017 року. Вищий навчальний заклад запрошує всіх охочих скористатися можливістю опанувати китайську мову, дізнатися більше про культуру і традиції цієї країни.

Відкриття Школи Конфуція на базі ЗНУ – це результат укладання договору про співпрацю між вишами ректором Запорізького національного університету, професором Миколою Фроловим із ректором Анхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Анхой, Китай) Ван Лунем терміном на 5 років із подальшою пролонгацією.

Навчання відбуватиметься за кількома напрямами і розраховане на різні вікові групи. На базі ЗНУ діятимуть групи:

• для школярів молодших класів;
  • для старшокласників;
  • для студентів навчальних закладів різних рівнів акредитації та тих, хто вже завершив навчання у виші.

Заняття проводитимуть носії мов – професори Анхойського педагогічного університету за методичними матеріалами, схваленими Посольством Китайської Народної Республіки в Україні. Вивчення китайської мови відбуватиметься у гурткових групах.

Метою роботи Школи Конфуція є представництво міжнародної інформаційної платформи, яка має на меті презентувати Китай в усьому світі. Вона має сприяти розвитку вивчення китайської мови, культури, традицій та взаємопорозумінню між українським і китайським народами.

Більше дізнатися про принципи діяльності Інституту Конфуція та про можливості, які він відкриває перед своїми слухачами, можна, перейшовши за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/edu/11656