Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі вишу абітурієнти взяли участь у ЗНО з німецької та французької мов

На базі вишу абітурієнти взяли участь у ЗНО з німецької та французької мов

На базі вишу абітурієнти взяли участь у ЗНО з німецької та французької мов
25.05.2017 15:57 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО профорієнтаційна діяльність

В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Двадцять п’ятого травня в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання, котрий діє на базі Запорізького національного університету, проходили тестування відразу із двох предметів: із німецької мови, у якому взяли участь 129 осіб, та із французької мови, на яке завітали 26 абітурієнтів.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, усі учасники ЗНО продемонстрували свою відповідальність і прагнення здобути заслужені гарні результати під час складання тестування з іноземних мов. Усі абітурієнти вчасно з’явилися на пункт проведення ЗНО та мали при собі необхідні документи для допуску на його територію. Також старшокласники чітко і старанно виконували вимоги старших інструкторів та інструкторів, дотримувалися правил дисципліни під час перебування на території пункту проведення ЗНО. Тож перебіг перевірки знань одинадцятикласників, які цього року мріють вступити до вищих навчальних закладів, минув без інцидентів.
У цьому, на думку Юлії Паскевської, є заслуга і викладачів, співробітників та студентів ЗНУ, котрі упродовж навчального року значно розширили географію профорієнтаційної роботи. При цьому при зустрічі з майбутніми вступниками із Запоріжжя та області представники університету чимало уваги приділяли розповідям про алгоритм вдалого складання сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Сиротенко схвально відгукнулася як про дисциплінованість учасників ЗНО, так і про злагоджені і чіткі дії всього персоналу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
До речі, що серед старших інструкторів, інструкторів і чергових пункту – багато викладачів і співробітників університету, а також вчителів шкіл, із якими співпрацює ЗНУ. Для проведення чергового етапу сесії зовнішнього незалежного оцінювання цього разу університет виділив 12 аудиторій навчального корпусу № 2.
Нагадаємо, що наступний етап зовнішнього незалежного оцінювання – із математики – відбудеться на базі Запорізького національного університету 31 травня.

Таміла Тарасенко

Схожі новини