Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті виховують правову еліту нашої держави

На юридичному факультеті виховують правову еліту нашої держави

26.05.2017 10:19 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет молодіжна наука суспільна діяльність конкурс перемога

Серед пріоритетних завдань науково-педагогічних працівник юридичного факультету Запорізького національного університету – виховання у молоді активної життєвої позиції, розвиток лідерських якостей студентів. Самі ці особистісні риси разом із міцними знаннями, отриманими під час навчання у виші, на думку декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, мають стати гарним підґрунтям для початку вдалої кар’єри, допомогти випускникам ЗНУ у майбутньому увійти до правової еліти нашої держави.

Саме тому на юридичному факультеті докладають багато зусиль для забезпечення сприятливих умов для розвитку студентської науки. І водночас заохочують молодь брати участь у заходах, де студенти зможуть розвинути свою ініціативність, познайомитися з цікавими особистостями і майбутніми роботодавцями.

Так, нещодавно четвертокурсник Владислав Бандровський взяв участь у знаній серед активної молоді щорічній програмі «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Його наукова робота, написана під керівництвом декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, справила позитивне враження на членів журі. Тому Владислав увійшов до числа ста найкращих учасників програми, які упродовж року отримуватимуть стипендію фонду.

Напружена боротьба претендентів на стипендію – студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми – тривала у три етапи. Серед критеріїв відбору, якими керувалося професійне журі, були такі. як високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Владислав, радіючи своїй перемозі, розповідає про особливості своєї участі у стипендіальному відборі: «Переможців обирали майже з тисячі учасників, тож конкуренція була дуже високою. До речі, було приємно поспілкуватися особисто з учасниками фінального туру, який проходив у Києві, адже всі вони – активні та мотивовані молоді люди, які прагнуть лише позитивних змін».

На всіх переможців програми чекає не лише стипендія упродовж року. але й участь у Молодіжного Форуму, що пройде з 16 по 18 червня у Києві, молодіжної панелі «YES». Молоді лідери щиро радіють нагоді зустрітися з відомими людьми та потенційними роботодавцями. Також вони цінують можливість, завдяки участі в програмі, знайти нових друзів та однодумців, разом із якими у майбутньому вони  змогли б реалізувати спільні проекти, спрямовані на розвиток і процвітання України.

Юридичний факультет