Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК підбили підсумки навчальної практики майбутніх розробників програмного забезпечення

В ЕПК підбили підсумки навчальної практики майбутніх розробників програмного забезпечення

В ЕПК підбили підсумки навчальної практики майбутніх розробників програмного забезпечення
26.05.2017 11:32 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спеціальність «Розробка програмного забезпечення» освітній процес навчальна практик

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася підсумкова конференція з навчальної практики студентів 2 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення». На заході були присутні: завідувач економічного відділення ЕПК Лілія Козак, завідувач практики Інна Кирилова, керівник практики Геннадій Циммерман та студенти групи.

На початку конференції Інна Кирилова привітала присутніх і зазначила, що навчальна практика – це обов’язковий, важливий та корисний складник процесу підготовки майбутніх кваліфікованих програмістів.

Студентка Катерина Макогон підготувала презентацію про те, як проходила навчальна практика, які завдання виконували студенти.

Зокрема, перед студентами під час практики стояли такі завдання: вивчення та використання графічних можливостей мов програмування для створення статичних і динамічних зображень, знайомство з основними поняттями ООП та Open Source, вивчення технологічних підходів до розробки бібліотечних модулів і виконання творчого завдання.

Окремі етапи виконання завдань практики продемонстрували Ярослав Толстенков, Володимир Калашник, Максим Мельников і Владислав Доценко. Після завершення їхніх виступів учасники заходу обговорили багато цікавих питань, пов’язаних із сучасними інформаційними системами, етапами їх розробки та подальшого супроводу.

Наприкінці заходу завідувач практики Інна Кирилова відзначила високий рівень зацікавленості студентів, те, наскільки якісно вони виконали завдання. Вона нагадала, що на студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення», відповідно до навчального плану, попереду чекають ще кілька цікавих практик, до яких треба готуватись, сумлінно вивчаючи професійно орієнтовані навчальні дисципліни.

 

Схожі новини