Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до проведення масштабного «Еко-форуму»

ЗНУ долучився до проведення масштабного «Еко-форуму»

ЗНУ долучився до проведення масштабного «Еко-форуму»
26.05.2017 15:47 Все Головні новини Університет «Еко-форум» наукова діяльність енергоефективність

Представники Запорізького національного університету долучилися до організації та проведення «Еко-форуму» (International Forum Zaporizhzhya-2017) – масштабного міжнародного науково-практичного заходу, який проходитиме на базі виставкового комплексу «Козак-палац» 30 травня – 1 червня. У форумі візьмуть активну участь представники урядових структур і дипломатичного корпусу, народні депутати України, керівництво міста й області, провідні вітчизняні підприємства та науково-освітні заклади. Серед них – представники адміністрації та вчені біологічного факультету ЗНУ.

Урочисте відкриття форуму відбудеться 30 травня о 10.00 в приміщенні виставкового комплексу «Козак-палац». Учасників заходу привітають почесні гості, серед яких будуть високопосадовці міста й області, співробітники виробничої галузі та науковці, зокрема – представники Запорізького національного університету. У рамках проведення «Еко-форуму» діятимуть тематична виставка, конференції, семінари, презентації та майстер-класи.
Під час роботи форуму його учасники будуть розглядати такі важливі питання, як реформування системи управління природоохоронною діяльністю та державного природоохоронного нагляду, охорона повітряного басейну, технології та обладнання захисту повітря від забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами, а також охорона водних ресурсів. Планується висвітлити також проблеми системи контролю та моніторингу стану навколишнього середовища, переробки промислових та побутових відходів, з’ясовуватимуть при цьому їхній енергетичний потенціал, обговорюватимуться й методи боротьби з карантинними рослинами, технології енергозбереження та енергоефективності.
За словами члена оргкомітету заходу, проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, вчені університету візьмуть дієву участь у роботі форуму. На виставці буде представлено два наукових стенди, присвячених важливим проблемам екології, які створили науковці біологічного факультету під керівництвом доцента Костянтина Домбровського. Крім того, професор ЗНУ Олександр Рильський під час конференції, що діятиме у рамках проведення «Еко-форуму», виголосить доповідь з проблем очищення води від забруднення нафтою. Також у заході візьмуть участь представники юридичного факультету під керівництвом декана, професора Тетяни Коломоєць. Вони під час заходу представлять його учасникам правовий аспект концепту природоохоронних заходів у контексті вітчизняного законотворчого процесу. Крім того, до проведення форуму долучаться представники наукової школи "Зелена економіка", що діє на базі економічного факультету нашого вишу.
До участі у форумі запрошуються всі, кого цікавлять актуальні проблеми екології та способи їх вирішення.
Університет, «Еко-форум», наукова діяльність, енергоефективність

Схожі новини