Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Більше 150 випускників і роботодавців завітали на економічний факультет

Більше 150 випускників і роботодавців завітали на економічний факультет

Більше 150 випускників і роботодавців завітали на економічний факультет
29.05.2017 16:10 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет свято зустріч випускників нагородження співпраця з роботодавцями

Днями на економічному факультеті ЗНУ зібралися разом більше 150 висококваліфікованих фахівців – його випускників різних років, кращих роботодавців області, представників керівництва вишу й факультету та його викладачів. Такі щорічні зустрічі давно вже перетворилися на гарну традицію факультету. Їхні учасники діляться своїми здобутками, із теплотою згадують роки навчання та щиро дякують викладачам за здобуті знання, які стали міцним підґрунтям для успішної кар’єри. Також під час заходу декан факультету, професор Алла Череп відзначила Почесними грамотами і кубками кращих роботодавців області – представників тих підприємств та установ, які впродовж минулого року надали найбільше робочих місць випускникам факультету. Варто уваги те, що серед них були і випускники факультету минулих років.

На початку заходу його ведучі – студенти Ірина Триліс й Олександр Шайтанов – привітали присутніх і нагадали їм, що за роки існування факультету його диплом отримали вже кілька тисяч випускників. Багато з них на сьогодні працюють у банках та державних установах на відповідальних керівних та економічних посадах, та все ж знаходять час, аби побувати у стінах рідної альма-матер, зустрітися з викладачами та колишніми однокурсниками.

Після урочистого виконання гімну економічного факультету слово надали почесним гостям заходу – проректору з науково-педагогічної роботи Володимиру Волкову і проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку.

Володимир Волков привітав присутніх зі святом від імені ректора університету, професора Миколи Фролова. Володимир Петрович наголосив, що економічний факультет – один із найпотужніший у виші. Кожна його кафедра, кожен викладач факультету дбає про процвітання університету. Також проректор подякував викладачам економфаку за чудових випускників, від яких залежатиме процвітання країни Він підкреслив, що разом представники університету – велика сила й у єднанні полягає їхня можливість і надалі сприяти розвитку рідного вишу.

Геннадій Васильчук підкреслив, що йому завжди приємно побувати на святах, організованих економічним факультетом, вкотре переконатися в тому, наскільки чудові тут викладачі, побажати подальших успіхів його випускникам. Він висловив сподівання, що цього року чимало випускників запорізьких шкіл, із якими плідно взаємодіє факультет, оберуть саме його для здобуття вищої освіти.

Декан факультету, професор Алла Череп, вітаючи присутніх на заході, відзначила, що це вже восьма зустріч випускників. І до кожної з них викладачі та студенти факультету підходять із новими здобутками, якими можуть по праву пишатися. Вони завжди раді бачити своїх колишніх студентів: за роки існування факультету уже кілька тисяч осіб отримали диплом про вищу освіту і стали кваліфікованими фахівцями, справжніми майстрами своєї справи. А гості факультету завжди із задоволенням дізнаються про його чергові перемоги. Також Алла Василівна перерахувала найважливіші здобутки факультету в науковій, освітній та міжнародній діяльності за рік.

Також вона вручила Почесні грамоти і кубки почесним гостям свята – представникам організацій і установ, які працевлаштували найбільшу кількість випускників у цьому році.

Фіндиректор ПАТ «Запоріжсталь» Марія Васильєва, в.о. головного бухгалтера «Запоріжсталь» Світлана Анпілогова, керівник Олександрівського відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Аліна Козіна, заступник начальника Управління патрульної поліції в м. Запоріжжі Світлана Михайлова й головний спеціаліст по підбору персоналу Запорізького обласного управління АТ «Ощадбанк» Ольга Косюк подякували Аллі Василівні за почесні нагороди. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з економічним факультетом та запевнили, що ЗНУ вже перетворився на бренд високої якості освіти.

Також привітали учасників свята, своїх колишніх студентів, представники кафедр факультету: завідувач кафедри обліку та оподаткування Надія Шмиголь, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Дмитро Бабміндра, професор кафедри фінансів. Банківської справи та оподаткування Анатолій Кущик, професор кафедри економічної кібернетик Ігор Козін, в.о. завідувача кафедри управління персоналом і маркетингу Валентина Гельман і завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін. Усі вони побажали випускникам нових успіхів в професійному та особистому житті та запевнили, що їх будуть раді бачити на рідному факультеті не лише у свято, але й щодня. Крім того, Олександр Лепьохін у подарунок усім присутнім виконав українську пісню, яку всі присутні зустріли гучними оплесками.

Від імені всіх численних випускників факультету викладачам за міцні знання та чудову творчу атмосферу, що панує у ЗНУ та спонукає вдосконалюватися і розвиватися. щиро подякували Надія Бусєва, Майя Онишенко, Анастасія Ананьєва, Дмитро Оліфіренко, Анна Носаль, Олег Санданов та інші. Вони запевнили, що зберігають про роки навчання найтепліші враження і будуть раді, якщо їхні власні діти чи учні оберуть для здобуття вищої освіти саме економфак.

Організатори заходу подбали про створення радісної світлої атмосфери свята. Так, гості взяли участь у експрес-опитуванні: вони мали дати відповідь на запитання про враження від першого дня навчання, кумедний випадок зі студентських років, згадати своїх улюблених викладачів та навчальні предмети. Усі відповіді супроводжувалися сміхом та оплесками аудиторії.

До того ж, перед присутніми на заході із вокальними номерами виступили талановиті студенти економічного факультету: Інна Коваленко, Софія Колесник та Анна Гунчак і Владислав Конєв.

Наприкінці заходу Алла Череп подякувала усім його учасникам, які, попри напружений графік, знайшли змогу завітати до рідного факультету. Окремо вона висловила вдячність тим, хто завершив факультет тепер сам виступає роботодавцем для його студентів.

 

Таміла Тарасенко

 

 

Схожі новини