Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету приєдналися до міжнародної дискусії

Студенти юридичного факультету приєдналися до міжнародної дискусії

Студенти юридичного факультету приєдналися до міжнародної дискусії
30.05.2017 13:41 Все Головні новини Юридичний факультет онлайн-конференція

Двадцять дев’ятого травня о 18.00 в Академічному корпусі Українського католицького університету стартував новий проект Магістерської програми УКУ з прав людини UCU Law Book Discussions № 1 за участю Наталії Галецької, автора монографії на тему «Форми імплементації міжнародних договорів європейськими державами: теорія та практика». 30 студентів із усіх курсів юридичного факультету ЗНУ долучилися до заходу у форматі онлайн-конференції.

Наталія Галецька – кандидат юридичних наук, магістр з міжнародного права та економіки (Masterin International Law and Economics) Інституту Світової Торгівлі (Швейцарія), адвокат. З 2011 р. і дотепер працює старшим юристом в одній з найбільших ІТ компаній Східної Європи Soft Serve. Експерт Магістерської програми УКУ з прав людини.
Учасниками дискусії також виступили: Лисик Володимир, доцент кафедри міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка, Андрій Андрусевич, міжнародний експерт із правової охорони довкілля, старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля», експерт Магістерської програми УКУ з прав людини.
Модератором заходу виступив Цимбрівський Тарас, доцент кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету.
UCU Law Book Discussions є черговим новим проектом від Магістерської програми УКУ з прав людини, в рамках якого відбулася серія заходів, присвячених обговоренню книжкових новинок юридичної літератури. Формат заходу передбачив участь автора дослідження, двох експертів-рецензентів, а також модератора.
Студенти юридичного факультету оцінили новий проект від Магістерської програми УКУ з прав людини як цікавий та інформаційно насичений захід.

Юридичний факультет

Схожі новини