Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ виборола бронзу на літній Універсіаді - 2017

Студентка ЗНУ виборола бронзу на літній Універсіаді - 2017

Студентка ЗНУ виборола бронзу на  літній Універсіаді - 2017
30.05.2017 13:44 Все Головні новини Важка атлетика Літня Універсіада

Молоді  важкоатлети продовжують демонструвати неймовірні результати на XIII літній Універсіаді в м. Миколаєві, у якій взяли участь студенти з різних регіонів України. Гідно представила Запорізький регіон і молода важкоатлетка, вихованка СДЮСШОР «Спартак» ім. Л. Жаботинського, представниця ЗНУ Вікторія Князькова, яка взяла участь в літній Універсіаді з важкої атлетики та здобула "бронзу" в категорії до 75 кг.

Із результатом 65 кг  у ривку та 80  у поштовху   Вікторія Князькова поступилась спортсменці з Тернополя.

Треба відзначити, що Вікторія навчається в  Запорізькому національному університеті на факультеті фізичного виховання, а тренує спортсменку викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, майстер спорту України з важкої атлетики – Анатолій Орлов.

Колектив Запорізького національного університету вітає спортсменку і тренера з вагомим досягненням на престижному змаганні і бажає подальших перемог і звершень у спортивній кар’єрі!

Олена Переверзєва