Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Терміново потрібні донори крові для хворої дитини

Терміново потрібні донори крові для хворої дитини

30.05.2017 15:08 Все Головні новини Факультети Соціології та управління

Факультет соціології та управління звертається за допомогою для донорського забезпечення лікування сина наших професорів – завідувача кафедри політології, Цокура Євгена Георгійовича та професора кафедри соціальної філософії та управління Чайки Ірини Юріївни, девятирічного Ігоря Цокура.

Два роки тому він серйозно захворів, діагноз – Т-лімфобластна лімфома середостіння (онкологічне захворювання). Тоді завдяки зусиллям лікарів, родичів, друзів, допомозі колективу факультету і університету, студентської громади хворобу вдалося подолати.

На жаль, тяжка недуга повернулася. Зараз Ігор проходить складний курс протирецидивної хіміотерапії. Дитині для лікування необхідні компоненти крові, тому є термінова необхідність у ВЕЛИКІЙ КІЛЬКОСТІ ДОНОРІВ КРОВІ.

На короткий період, а саме – травень та червень –  необхідна кількість донорів становить 60 людей.

Студенти та викладачі факультету соціології та управління активно підтримують Ігоря донорською допомогою, але цього недостатньо, тому звертаємось до всіх, хто має можливість підтримати!
Будь ласка, здаючи кров В Обласній станції переливання крові (вул. Правди, 32), вказуйте, що вона призначена для Ігоря Цокура (відділення гематології Запорізької обласної дитячої лікарні), і отримайте у працівників станції переливання крові довідку.

Правила підготовки до донорства:

1) намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, напередодні здачі дотримуйтесь спеціальної дієти:

- вживайте побільше рідини;

- відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури;

2) утримуйтесь від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури;

3) по можливості, не паліть за годину до процедури;

4)  обов'язково необхідно виспатись, відпочити.

ПРИПУСТИМА ВАГА ДОНОРА - НЕ МЕНШЕ 53 кг.

ВІК - ЛИШЕ З 18 РОКІВ.

З СОБОЮ МАТИ ПАСПОРТ ТА КОД!!!

Звертатись за інформацією та передати довідки просимо голові волонтерського сектору ФСУ ЗНУ Катерині Васюковій (т. 050-28-17-426, 068-66-50-156)
або батьку Ігоря – Євгену Георгійовичу Цокуру.  За необхідності він може забрати у Вас Вашу довідку.  (т. 067-612-94-20, 066-726-49-88).