Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройде семінар «Можливості платформи Web of Science для дослідника та викладача»

07.06.2017 15:34 Все Головні новини Наукова бібліотека семінар наукові статті дослідна робота

Семінар (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID) має на меті завдання відшукати відповіді на такі запитання: як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою, оформити статтю згідно вимог певного видання, де краще опублікувати роботу, чи можна вберегтися від хижацьких видань, як не загубитися в світі науковців?

На заході розглянуть принципи роботи з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програму для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid. Вхід на семінар вільний. Тривалість – 1 година (вулиця Жуковського, 66: навчальний корпус №2, ауд.226). Дата семінару – 9 червня 2017 року.
Координатор: в.о.директора наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала.
Інформація: http://clarivate.com/scientific-and-academic-research/research-discovery/web-of-science/
Канал YouTube: WOKtrainingsRussian, к.б.н. ІРИНА ТИХОНКОВА, фахівець з навчання Clarivate Analytics.

Наукова бібліотека