Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші відбулося засідання Вченої ради

У виші відбулося засідання Вченої ради

У виші відбулося засідання Вченої ради
21.06.2017 15:30 Все Головні новини Вчена рада початок навчального року плани заходів стипендії студентів

Двадцятого червня у Запорізькому національному університеті пройшло засідання Вченої ради. Головував на заході в.о. ректора вишу Олександр Бондар. До порядку денного увійшли питання про заходи щодо організованого початку 2017-2018 навчального року, про організацію літнього відпочинку викладачів, співробітників та студентів та про плани заходів на наступний рік.

На початку засідання в.о. ректора вишу Олександр Бондар вручив Почесну грамоту доценту кафедри психології ЗНУ, кандидату психологічних наук Анжеліці Поплавській та доценту кафедри української літератури Ірині Бакаленко за активну і систематичну співпрацю в організації та проведенні циклових курсів підвищення кваліфікації від ректора Запорізького державного медичного університету.

Згодом про заходи щодо організованого початку 2017-2018 навчального року доповідав проректор Олександр Гура. У виступах, здебільшого, йшлося про загальні організаційні питання, плани по акредитації, навчальне навантаження, номенклатуру справ, оновлення інформації на сторінках факультетів тощо.

Щодо обговорення основних заходів Запорізького національного університету на 2017-2018 навчальний рік присутнім доповів в.о. ректора вишу Олександр Бондар. А план роботи Вченої ради Запорізького національного університету на 2017-2018 навчальний рік представив вчений секретар ради Віталій Снєжко.

Про рекомендацію до друку наукової та навчально-методичної літератури доповідали проректори Геннадій Васильчук та Олександр Гура.

З кількох питань доповідала присутнім керівник навчального відділу Людмила Нестеренко. Вони стосувалися затвердження в новій редакції Концепції вивчення іноземної мови у Запорізькому національному університеті, «Положення про порядок розрахунку та розподілу навчального навантаження й перелік основних видів методичної, наукової, організаційної роботи науково-педагогічних працівників вишу.

Крім того, на заході затвердили кандидатури студентів ЗНУ на отримання у другому півріччі 2017 року стипендій Верховної Ради України (Маргарита Карадашевська, студентка 3 курсу економічного факультету, Олександра Щербань, студентка 3 курсу факультету соціології та управління), Президента України (Дмитро Драєвський, студент 3 курсу математичного факультету; Наталя Зубець, студентка магістратури філологічного факультету; Ірина Шимкевич, студентка магістратури факультету менеджменту), Кабінету Міністрів (Наталія Горькава, студентка магістратури економічного факультету), а також на отримання у другому півріччі 2017 року стипендії Запорізької обласної адміністрації (Дар'я Шахова, студентка 3 курсу факультету СПП), Запорізької обласної ради (Олег Пелипенко, студент 3 курсу юридичного факультету), іменних стипендій від ВАТ «Запоріжсталь» (Інна Згуровська, студентка 3 курсу економічного факультету, Аліна Карамушко, студентка 3 курсу факультету менеджменту, Микита Жуков, студент магістратури юридичного факультету) й на отримання матеріальної підтримки обдарованої молоді у другому півріччі 2017 року згідно Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя (загалом 102 студенти).

Також під час розгляду кадрових питань відбулося таємне голосування про обрання директором наукової бібліотеки ЗНУ Ніни Чалої. До лічильної комісії увійшли Наталія Максишко, Людмила Бухаріна та Юрій Каганов.

За всі питання присутні проголосували одностайно й прийняли рішення про їх затвердження.

 

Марія Канцелярист

 

Схожі новини