Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Талановита молодь економічного факультету активно займається науковою діяльністю

Талановита молодь економічного факультету активно займається науковою діяльністю

Талановита молодь економічного факультету активно займається науковою діяльністю
03.07.2017 09:44 Все Головні новини Факультети Економічний Економфак Наукова діяльність

Загальновідомо, що економічний факультет славиться своїми талановитими студентами, які активно беруть участь в олімпіадах, наукових конкурсах та здобувають призові місця.

Так, нещодавно студентка 4 курсу економічного факультету спеціальність «Управління персоналом Дар’я Пєнзєва взяла участь у конкурсі «Банківська справа», який проходив на базі Харківського інституту банківської справи, де представила роботу на тему «Сучасний стан ринку банківського кредитування малих підприємств» та виборола III місце,  отримавши диплом 3 ступеня. Усі переможці та учасники були нагороджені відповідними дипломами,  медалями та банківськими монетами, а учасники - грамотами за активну участь у цьому конкурсі.

Крім того, студентка, яка зараз навчається на 5 курсі економічного факультету, здобула 2 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування». Відзначимо, що за останні роки вона написала багато наукових робіт із тем, присвячених саме банківській справі та економіці природокористування. Впродовж всього  навчання та наукової діяльності науковим керівником її робіт виступала декан економічного факультету, д.е.н., професор  Алла Череп.

За словами самої студентки, її наукова робота розпочалась ще на першому курсі, коли вона  брала участь у круглих столах, засіданнях, у наукових конференціях, зокрема в  щорічній конференції для науковців «Молода наука». Вже починаючи з другого курсу Дар’я Пєнзєва активно стала займатись темою банківської справи, проходила навчання в «Бізнес-інкубаторі» та стала куратором студентської групи Наукової школи «Зелена економіка» на базі економічного факультету ЗНУ. Також студентка взяла участь у конкурсі «Битва стартапів», де зайняла 3 місце з проектом «Вирощування ремонтантної малини».

Ми поцікавились які Дар’я  вбачає для себе перспективи та можливості для розвитку та в якому  напрямку планує розвиватися далі в науковій та професійній сфері?

 - Я поки знаходжусь у пошуках себе і подальшої своєї самореалізації, далі я хочу продовжити навчання в магістратурі, а потім і в аспірантурі та займатися науковою діяльністю. Крім того, в подальшому я хочу відкрити свою власну справу.

 Який, на твою думку, секрет успіху або що необхідно для того аби стати переможцем наукових олімпіад і конкурсів?

 - По-перше, необхідно бути впевненим у собі та у своїх силах, працювати над своїм самовдосконаленням і саморозвитком, мати певні захоплення, які можуть зацікавити, виявляти інтерес до всього оточуючого та головне позитивно дивитися на речі.

Яка наукова робота може бути успішною?

 - У будь-якій науковій роботі важливими складовими є відсутність плагіату,  вміння аналізувати інформацію, подавати статистичні дані, актуальність і новизна роботи. Крім того, у науковій діяльності важливим є власні наукові дослідження та реалізація і впровадження власних ідей і напрацювань  на практиці.

Як ти вважаєш, можна активізувати студентів займатися наукою і просувати  її вперед?

- Студенти – це та категорія молоді, яку постійно треба чимось зацікавлювати та мотивувати до дій, тому і науковою роботою студентів треба зацікавлювати, організовуючи різноманітні цікаві заходи, ігрові квести, інтелектуальні та розвиваючі конкурси. Також в цьому сенсі важливою є співпраця зі школярами спільно з МАУБ. Це може допомогти розвитку їх особистості та допомагає визначитись з майбутнім фахом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини