Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся 25-ий випуск фахівців біологічної галузі

У ЗНУ відбувся 25-ий випуск фахівців біологічної галузі

У ЗНУ відбувся 25-ий випуск фахівців біологічної галузі
03.07.2017 16:52 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет випуск

Понад 250 випускників – бакалаврів (денне відділення) та спеціалістів (денне і заочне) – проводжає цього року біологічний факультет, з них дванадцятеро здобули дипломи з відзнакою. Це ювілейний, 25-ий випуск, а незабаром біологи ЗНУ святкуватимуть й 30-річчя факультету.

Сьогодні в урочистій обстановці дипломи вручили 98 кваліфікованим спеціалістам з біології, хімії та екології. В актовій залі біологічного факультету цього дня зібралися разом представники ректорату, викладачі, батьки та гості, аби привітати випускників з визначним святом і вручити їм путівку у самостійне життя. Першим – від імені ректорату вишу – присутніх привітав і вручив дипломи з відзнакою проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Звертаючи напутні слова до молоді, він зауважив: «Ці дипломи – підтвердження вашого нового статусу – кваліфікованого фахівця. Викладачі біологічного факультету сформували у вас професійні навички, які стануть базою для вашого майбутнього розвитку, все інше – залежить від вас самих». Молодих фахівців також запросили продовжити навчання у магістратурі факультету.
Спеціалісти денного та заочного відділення, які здобули спеціалізацію «Біохімія та імунологія», дипломи отримали з рук шанованого декана біологічного факультету Людмили Омельянчик. Вона як турботлива ненька, яка виховала не одне покоління висококваліфікованих фахівців, дала молоді настанову достойно нести звання випускника біологічного факультету ЗНУ. Подяка також прозвучала й на адресу батьків, які виростили гарних дітей і допомогли їм стати спеціалістами. За ґрунтовні знання і людяність, що протягом п’яти навчальних років закладали у голови й душі випускників викладачі факультету, декан подякувала усім наставникам сьогоднішніх фахівців. Вона також продекламувала рядки вірша улюбленого поета «Садок вишневий коло хати» і запросила випускників знову завітати на факультет і зустрітися усім разом, адже чудовою нагодою для цього є святкування 30-річного ювілею факультету, яке відбудеться у жовтні. Натомість випускники винесли й поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка, яке розташоване перед 3 навчальним корпусом.
Привітали своїх вихованців, а тепер і колег, надали настанови стати гарними фахівцями, продовжувати вдосконалювати свої знання і працювати на благо рідної країни, а також вручили випускникам дипломи спеціалістів й інші представники біологічного факультету: завідувач кафедри хімії Олександр Бражко, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч, заступник декана з навчальної роботи Віра Копійка, доценти кафедри загальної та прикладної екології та зоології Наталія Костюченко і Галина Дударєва, викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойко. Усі вони також підкреслили, що випускники біологічного факультету неодмінно користуються повагою і їх із задоволенням беруть на роботу провідні підприємства області й країни. Більшість з них працевлаштовуються за фахом, а частина продовжує здобувати освіту у ЗНУ. Подекуди склалися навіть династійні традиції на факультеті: випускники приводять своїх дітей навчатися біологічній спеціальності, адже впевнені, що саме тут надають ґрунтовні знання. Так, цього дня їх підтвердили дипломи спеціалістів з «Біології та імунології», «Хімії», «Генетики», «Мисливствознавства, іхтіології та аквакультури», «Прикладної ентомології», «Фізіології людини та тварин».
У числі інших зі святом випускників та присутніх привітала студентка біологічного факультету Аліса Лагрон, яка подарувала хореографічну компизицію із м’ячем.
Насамкінець, випускники щиро дякували за здобуту освіту й своє фахове становлення викладачам, а також вручили їм квіти. Наостанок відбулася фотосесія, яка залишить пам’ять у родинних альбомах біологів.
Свої дипломи незабаром отримають й випускники бакалаврату, серед яких також шестеро – з відзнакою.

Олена Хлистун

Схожі новини