Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету іноземної філології ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники факультету іноземної філології ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники факультету іноземної філології  ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти
04.07.2017 10:28 Все Факультети Іноземної філології Випускний ФІФ

4 липня відбулися урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам-спеціалістам факультету  іноземної  філології  Запорізького національного університету. Документи про здобуття вищої освіти отримали 73 спеціалісти денної та заочної форми навчання за освітніми програмами: «Англійська мова та література», «Французська мова та література»,  «Німецька мова та література», «Іспанська мова та література»,  «Переклад (англійська мова)», «Переклад (французька мова)»,  «Переклад (німецька мова)», з них 16 отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату, викладачі та батьки. Відкрив свято  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор  ЗНУ Олександр Гура. Він побажав випускникам бути впевненими в своїх силах, мати  власну мотивацію, завжди прагнути до самовдосконалення, реалізувати отримані вміння і навички, що створить підґрунтя для особистісного та професійного розвитку. Також Олександр Іванович побажав випускникам  плідної та цікавої роботи, досягнення високого професійного рівня, реалізації у житті та закликав завжди пам’ятати своїх викладачів та рідний виш.

Розпочалося свято випускників традиційно виконанням гімну України. Ведучими урочистої програми виступили представники факультету Аліна Ващенко  та  Ілля Аль-Наджар.

Привітала випускників і декан факультету, доцент Галина Морошкіна, яка побажала молоді творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, самореалізації, креативності, здійснення мрій і життєвих планів. «Я переконана, що наші випускники зможуть і далі гідно презентувати наукову школу факультету іноземної філології та готові відкривати для себе світ, а отримані за 5 років навчання знання з іноземних мов, затребувані в різних сферах діяльності, допоможуть їм у цьому», - наголосила Галина Федорівна. Подякувала вона і викладачам за плідну роботу з навчання висококваліфікованих фахівців, вимогливість і професіоналізм.

Згадала Галина Морошкіна і про талановитих студентів, які протягом навчання продемонстрували свої творчі  здобутки. Декан запевнила винуватців свята в тому, що двері факультету та вишу  будуть завжди для них відкриті.

Також представники факультету підготували презентацію, яка продемонструвала активну участь студентів та випускників у культурному, спортивному, науковому житті факультету. Так, серед випускників багато переможців та призерів різних наукових конкурсів, олімпіад та змагань.

Своєю чергою, завідувач кафедри англійської філології Санія Єнікєєва привітала випускників та відзначила, що цьогорічні випускники вже встигли довести високий рівень своєї професійної майстерності. Вона побажала випускникам віри у власні сили, досягнення поставленої мети, щастя, здоров’я та успіхів.

Із щирими словами вітання звернулися до колишніх студентів і завідувачі та викладачі кафедр факультету іноземної філології: завідувач кафедри романської філології та перекладу Ірина Шаргай, завідувач кафедри німецької філології та перекладу Сергій Вапіров, доцент кафедри теорії та практики перекладу  з англійської мови Світлана Запольських, доцент кафедри німецької філології та перекладу Валентина Ботнер. Вони побажали дипломованим фахівцям здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, збереження та поповнення знань, професійного становлення, віри у власні сили та правильного оточення, що і є важливою запорукою досягнення успіху.

Почесну місію вручення дипломів випускникам виконали декан факультету Галина Морошкіна, заступник декана з навчальної роботи Катерина Василина та фахівець I категорії деканату факультету Наталія Бондаренко. Вони вручили дипломи випускникам денного та заочного відділення та дипломи з відзнакою. Так, наприклад, дипломи з відзнакою отримали Олена Давидюк, Жанна Коростильова, Владислав Лакіза, Маргарита Ренгевич, Владислав Давидов, Анна Нікітіна, Владислав Петренко, Діана Пісарєва, Альона Подгорна, Вікторія Гуменюк, Анастасія Бабаніна, Вікторія Бабашева, Катерина Шевченко, Катерина Жечева, Аліна Кущ та Маргарита Доліч.

Також на заході виступили студенти, випускники та батьки, які висловили вдячність науково-викладацькому колективу факультету за отримані знання, досвід,  професіоналізм, компетентність та щиру відданість своїй роботі.

Святковий настрій  для гостей та викладачів створювали студенти та випускники факультету Анна Манькус, Карина Козаченко та Аліна Кривошеєва, які підготували яскраві музичні композиції.

 

Олена Переверзєва

Схожі новини