Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету фізичного виховання отримали дипломи про вищу освіту

Випускники факультету фізичного виховання отримали дипломи про вищу освіту

Випускники факультету фізичного виховання отримали  дипломи про вищу освіту
06.07.2017 15:55 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Випускний факультет фізичного виховання

Шостого липня  на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам ОКР «Спеціаліст». Документи про здобуття вищої освіти отримали 148 спеціалістів денного та заочного відділень, з них 23 отримали дипломи з відзнакою.

Святковий захід відкрив  проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, який вручив випускникам дипломи з відзнакою. Від імені керівництва вишу він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті та висловив переконання, що вони зробили правильний вибір професії, яка відкриє їм шлях у майбутнє, а отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення та особистісний розвиток. Також Геннадій Миколайович побажав молоді дотримуватись і надалі корпоративного духу вишу, не забуваючи про своїх викладачів та друзів. Крім того, він  запевнив винуватців свята в тому, що двері Запорізького національного університету будуть завжди для них відкриті.

До привітань і вручення дипломів випускникам-відмінникам долучився і декан факультету Микола Маліков. «За роки навчання ми стали єдиною і дружньою родиною. І для нас факультет, який, до речі, в наступному році святкує 50-літній ювілей та його студенти і випускники є найкращими. Так, серед наших випускників багато відомих спортсменів, державних діячів, посадовців та відомих людей, які прославляють наш факультет, виш і наш край», - зазначив декан факультету. Він побажав учорашнім студентам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя,  не забувати  рідний факультет та гордо нести звання випускників факультету фізичного виховання Запорізького національного університету.

Також почесну місію вручення дипломів випускникам за освітніми програмами «Туризм», «Фізична терапія, ерготерапія», «Олімпійський та професійний спорт», «Фізичне виховання» виконали науково-педагогічні працівники факультету: завідувач кафедри  теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Конох, голова Всеукраїнської федерації «Спас», кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри  теорії та методики фізичної культури і спорту Олександр Притула, завідувач кафедри фізичної реабілітації Надія Богдановська, завідувач кафедри туризму Наталія Маковецька, доцент кафедри фізичної культури і спорту Валентин Пономарьов.  Вони побажали випускникам продовжувати найкращі традиції факультету, бути гідними представниками своєї професії, не зупинятись на досягнутому, досягати поставлених цілей, отримати гідну роботу,  рухатись вперед, бути самостійними, по-козацьки здоровими тілом і духом, впевненими у собі, а також  постійно вдосконалюватись у професійному плані, прославляти нашу країну, бути успішними і на роботі, і в особистому житті.

Гарним подарунком для випускників та гостей свята стала святкова програма, під час якої усіх гостей радували своїми танцювальними, гімнастичними і пісенними талантами студенти Анна Кузик, Арман Новоян, Вікторія Громик та студенти 1 курсу факультету фізичного виховання. Крім того, під час урочистої програми свої  вміння, навички козацького бою і славетної козацької майстерності продемонстрували представники театру козацького бою «Запорозький Спас».

 

Олена Переверзєва

 

 

 

 

 

Схожі новини