Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся семінар з психосоціальної підтримки

У ЗНУ відбувся семінар з психосоціальної підтримки

У ЗНУ відбувся семінар з психосоціальної підтримки
10.07.2017 15:02 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології

Шостого липня у ЗНУ відбувся орієнтаційний семінар Міжнародного медичного корпусу з питань розвитку міжвідомчої системи координації у сфері психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в Запоріжжі.

Захід було організовано і проведено Міжнародним медичним корпусом (International Medical Corps), представником IMCв Запоріжжі, доцентом Запорізького національного університету Ларисою Спіциною та фахівцем з психосоціальної підтримки від Київького представництва IMC Лідією Касянчук в рамках проекту «Налагодження психосоціальної підтримки та забезпечення психічного здоров’я в Україні», що реалізується представництвом Міжнародного Медичного Корпусу в Україні за підтримки AP&C та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Привітав учасників семінару проректор з наукової роботи Запорізького національного університету  Геннадій Васильчук. У зустрічі взяли участь завідувачки лабораторії соціальної педагогіки та психології Наталія Мамай, центру психологічного здоров’я та психологічної підтримки Ольга Іщук, доцент кафедри психології і консультант МСЕК Олена Малина. В роботі семінару взяли участь директор Державного фонду підтримки підприємства і доцент ЗНУВолодимир Степаненко, директорЗМЦСССДМ - Людмила Токарєва, менеджер проектів GIZ в Запоріжжі Катерина Мінакова,директор БФ «Мазальтов» - Інесса Носенко, керівник міської соціально – психологичної служби і БФ «Взаємодія» Ірина Куратченко, інші керівники та фахівці понад 20 державних, громадських, міжнародних організацій міста Запоріжжя і партнерських організацій IMC, що забезпечують підтримку ветеранам АТО, членам їх родин та внутрішньо переміщеним особам.

Зустріч присвятили знайомству з моделлю міжнародної практики психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації та обговорили можливості використання міжнародного Керівництва Міжвідомчого постійного комітету(IASC) з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні та Запоріжжі  з представниками організацій – учасників семінару.