Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Півтори сотні фахівців з математики отримали дипломи про вищу освіту

Півтори сотні фахівців з математики отримали дипломи про вищу освіту

Півтори сотні фахівців з математики отримали дипломи про вищу освіту
11.07.2017 10:33 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет випускники

Кінець минулого тижня у ЗНУ був особливо насиченим на урочисті події, адже саме у цей час випускники різних факультетів вишу отримали свої документи про вищу освіту. Дипломованими фахівцями у галузі математичних наук цього року стали 143 випускники математичного факультету – спеціалісти та бакалаври денного й заочного відділення. З них отримали 21 диплом з відзнакою.

У цей святковий день молодих фахівців привітали адміністрація вишу і факультету, викладачі, рідні та друзі, а також ведучі свята – студенти математичного факультету Каріна Шупчинська й Ірина Болєєва. Від імені ректорату до учасників урочистого зібрання звернулися з найкращими побажаннями в.о. ректора, перший проректор Олександр Бондар і декан математичного факультету Сергій Гоменюк. Вони разом із завідувачами кафедр програмної інженерії та загальної математики Андрієм Лісняком та Ігорем Зіновєєвим вручили дипломи випускникам-спеціалістам заочної і денної форм навчання. Цього року денне відділення закінчили 20 випускників (6 дипломів з відзнакою), а заочне – 24 (4 дипломи з відзнакою).

Дипломи бакалаврам вручали декан Сергій Гоменюк, заступники декана Оксана Спиця, Наталя Кондратьєва і Вікторія Леонтьєва, завідувачі кафедр математичного факультету Андрій Лісняк та Ігор Зіновєєв. 80 дипломів бакалаврів отримали ті, хто навчався на денній формі (10 дипломів з відзнакою) та 19 молодих фахівців заочної форми навчання (1 диплом з відзнакою). У числі кращих випускників математичного факультету були відзначені: Сергій Величко, Костянтин Воробйов, Андрій Максюта, Анна Скрябіна, Марія Бройде, Ірина Атаманчук, Михайло Чміль, Наталія Іллющенко та інші.

Керівники, викладачі та ведучі святкового вечора побажали випускникам успіхів, щастя, енергійності та сили волі, а також – не забувати, що для представників математичного факультету успіхи та радість своїх вихованців – спільні досягнення і привід для гордості. Тож молодим фахівцям нагадали, аби ті завжди пам’ятали своїх наставників і свою Альма-матер.

 

Математичний факультет

Схожі новини