Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже 120 молодих філологів та перекладачів випустив філологічний факультет

Майже 120 молодих філологів та перекладачів випустив філологічний факультет

Майже 120 молодих філологів та перекладачів випустив філологічний факультет
11.07.2017 14:01 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет випускники

Нещодавно свої дипломи отримали й випускники філологічного факультету ЗНУ. Кваліфікованими фахівцями цього року стали 93 бакалаври, які здобули підготовку за спеціальностями «Українська мова і література», «Мова і література (російська)» та «Переклад (українська, російська, польська мови)», а також 25 спеціалістів з «Української мови та літератури», «Слов’янської мови та літератури (російська)». Сім дипломів із загальної кількості були з відзнакою.

Отримали свої дипломи випускники, які навчалися за денною та заочною формою, у деканаті філологічного факультету. Документи про вищу освіту їм урочисто вручили проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, декан факультету Тамара Хом’як та її заступник з виховної роботи Валентина Ніколаєнко.
Усі вони привітали присутніх із цією визначною для них подією, а також висловили настанови на майбутнє. Наразі керівники вишу та факультету сподіваються, що на їхніх вихованців чекає безхмарне і щасливе майбутнє, всебічна творча реалізація. Усім, хто ще не готовий прощатися із вишем, представники університету запропонували продовжити навчання у магістратурі. А тим, хто вже обрав свій професійний шлях, побажали нових зустрічей, зокрема їх будуть раді побачити на рідному факультеті у якості батьків майбутніх студентів.

Філологічний факультет

Схожі новини