Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціальної педагогіки та психології випустив цього року більше 150 дипломованих спеціалістів

Факультет соціальної педагогіки та психології випустив цього року більше 150 дипломованих спеціалістів

Факультет соціальної педагогіки та психології випустив цього року більше 150 дипломованих спеціалістів
11.07.2017 14:54 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Випускний СПП

11 липня  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету. Цього року виш привітав із отриманням дипломів за ОКР «Спеціаліст» денної і заочної форми навчання 154 випускники, із них дипломи з відзнакою отримали 21 особа.

Урочистості розпочались традиційно з  гімну  України. На це свято завітали викладачі, батьки та керівництво вишу аби привітати дипломованих спеціалістів за освітніми програмами «Театральне мистецтво», «Соціальна педагогіка» та «Психологія».

Святкову атмосферу та піднесений настрій всім учасникам цього урочистого заходу створювали ведучі – цьогорічні випускники-відмінники навчання Анна Слоковенко та Євгеній Пономарьов.

Відкрив урочисту церемонію проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, який вручив випускникам  дипломи з відзнакою гордості факультету  -   випускникам-відмінникам, серед яких : Валентина Бородай, Єлизавета Яцковська, Анна Слоковенко, Євген Пономарьов, Світлана Коваль та інші. Вітаючи випускників від  імені ректорату та від себе особисто із важливим кроком у доросле життя, він побажав молодим фахівцям здоров’я, творчої та життєвої наснаги, впевненості  у собі та у  власних силах. Також Геннадій Миколайович висловив переконання в тому, що випускники зробили правильний крок у виборі майбутньої професії і в майбутньому стануть  окрасою та гордістю нашого вишу.

Право для вручення дипломів випускникам спеціальності «Соціальна педагогіка» було надано директору Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування Марині Буринос, яка відзначила професійну компетентність випускників факультету соціальної педагогіки та психології, підтверджену дипломами та побажала молоді успіхів та удачі на подальшому професійному шляху. Крім того, вона запропонувала молодим фахівцям перші робочі місця на посаді соціального педагога у підзвітній їй державній структурі.

Із щирими словами вітання до головних винуватців свята, батьків та гостей звернулась декан факультету Ольга Пономаренко, яка вручила дипломи  випускникам  за спеціальністю «Психологія». Вона побажала вчорашнім студентам здоров’я на довгі роки, успіхів у пошуках роботи, самореалізації, натхнення, творчих здобутків, щасливого майбутнього, добробуту у родинах. Також декан висловила сподівання, що випускники факультету соціальної педагогіки та психології будуть навчатись протягом життя, здобуваючи практичні знання, та не забудуть рідний факультет, завжди пам’ятаючи роки навчання і викладачів. Також Ольга Вікторівна запропонувала випускникам в подальшому продовжити навчання в стінах ЗНУ, вступивши до магістратури або до аспірантури вишу.

До урочистої церемонії вручення дипломів долучилась  і старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Тетяна Петрик, яка вручила дипломи  випускникам спеціальності «Сценічне мистецтво».

Щирі слова подяки цього вечора прозвучали й від самих випускників, які подякували керівництву факультету та його викладачам за безцінний досвід, взаєморозуміння, підтримку, поради, теплоту і душевну доброту.

Наприкінці заходу всі його учасники взяли участь у фінальній пам’ятній фотосесії. 

 

Олена Переверзєва

Схожі новини