Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школа блогерів та громадських журналістів запрацювала в ЗНУ

Школа блогерів та громадських журналістів запрацювала в ЗНУ

Школа блогерів та громадських журналістів запрацювала в ЗНУ
12.07.2017 09:24 Все Головні новини Факультети Журналістики Факудьтет журналістики факультет іноземної філології Школа блогерів та громадських журналістів

На базі ЗНУ триває робота «Школи блогерів» організованої спільно з німецькою компанією Interlink Academy за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини у рамках програми «Східного партнерства». Літня школа журналістики вже вдруге проходить в університеті і відбувається завдяки підтримки відділу міжнародних зв’язків та модераторів – доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександри Головко і старшого викладача кафедри журналістики Тетяни Рогової.

Слухачами літньої школи блогерів та громадських журналістів стали 24 учасники із Запоріжжя та регіону, Херсонської, Харківської і Дніпропетровської областей. Саме така кількість молодих і перспективних журналістів була відібрана з-поміж майже 100 заявлених.

Роботу школи урочисто відкрив проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Учасникам він побажав отримати корисні знання, аби розширити горизонти можливостей у мас-медійному просторі.

Гостя заходу – представник компанії Interlink Academy Андреа Камбергс (Німеччина) – наголосила, що для учасників важливо отримати такі універсальні знання, які допоможуть не тільки опанувати професію, а також у подальшому отримати престижну роботу. Про діяльність німецької організації Interlink Academy розповіла присутнім Тамара Нейлс, зосередивши увагу і на своєму завданні, адже вона зацікавлена у проведенні подібних шкіл в різних регіонах України, зокрема в Чернівцях, Сумах та Полтаві.

У день відкриття літньої школи до учасників заходу завітала також головний редактор сайту «Індустріалка» Діана Семенова, яка є випускницею факультету журналістики ЗНУ. Вона розповіла присутнім про медіа-ландшафт у регіоні, окреслила основні напрями розвитку онлайн-журналістики, звернула увагу на особливості роботи редакції та принципи відбору матеріалів. Вже досвідчений фахівець наголосила, що на початку своєї роботи вони разом із колегами, як зазвичай усі початківці, припускалась помилок, зокрема намагалась заповнити сайт великою кількістю новин, інколи нехтуючи їхньою якістю. Окрім того, пані Діана роз’яснила принципи, якими керуються співробітники під час виставлення регіональних новин на всеукраїнську стрічку ukr.net, зазначивши кількість переходів на добу від унікальних відвідувачів. Її повідомлення викликало жваву реакцію в аудиторії і від присутніх надійшла велика кількість запитань, які свідчили про те, що учасники школи налаштовані отримати якомога більше інформації від практика.

Робота школи триватиме протягом 10 днів, під час яких із слухачами працюватимуть тренери Артем Бабак (фрілансер), Володимир Торбіч та Дмитро Бондар (Рівненське агентство журналістських розслідувань). Працюючи із фахівцями слухачі поглиблюватимуть знання та навички громадської журналістики, познайомляться із специфікою ведення блогів, зможуть розвинути критичне мислення, створять власні медійні проекти, поспілкуються з експертами та відвідають регіональні редакції. Для гостей також передбачена культурна програма: інтелектуальні змагання, квест студентським містечком ЗНУ, прогулянка на річковому трамваї навколо Хортиці тощо.

 

Фото надані Тамарою Нелс

Схожі новини