Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалась вступна кампанія для абітурієнтів, які вступають на старші курси університету

У ЗНУ розпочалась вступна кампанія для абітурієнтів, які вступають на старші курси університету

У ЗНУ розпочалась вступна кампанія для абітурієнтів, які вступають на старші курси університету
13.07.2017 11:01 Все Головні новини Вступ на старші курси

З 12 липня у Запорізькому національному університеті розпочала свою роботу відбіркова комісія для вступу на другий і третій курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули ОКР «молодшого спеціаліста», «спеціаліста» та освітніх ступенів «бакалавра», «магістра», а також вступників на основі повної загальної середньої освіти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра та виконують у повному обсязі навчальний план для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю на другий курс до ЗНУ.

У ЗНУ подбали, аби зробити прийом документів максимально ефективним і зручним для майбутніх студентів нашого вишу. Так, під час подачі документів (в паперовому вигляді) вступників консультують кваліфіковані та професіональні консультанти, які допомагають  правильно зорієнтуватись у напрямах підготовки та освітніх програмах. Наприклад, абітурієнти вступають на 2 курс бакалаврату за освітніми програмами, а на 3 курс – за напрямами підготовки.

На думку відповідальної за прийом на старші курси Вікторії Буличової,  члени відбіркової комісії працюють чітко і злагоджено, а кожен фахівець добре виконує покладені на нього обов’язки. Також вона зауважила, що цього року спостерігається значна активність серед абітурієнтів ЗНУ, які бажають навчатись на юридичному факультеті, факультеті фізичного виховання, факультеті соціальної педагогіки та психології за такими освітніми програмами та напрямами підготовки: «Правознавство», «Здоров’я людини», «Соціальна педагогіка та психологія».

За її словами, початок вступної кампанії був досить жвавим і насиченим. За перший день приймальної кампанії було подано вже близько 60 паперових заяв  від охочих вступити на вільні місця на старші курси від абітурієнтів. Якщо порівняти цей період вступної кампанії минулого року із цьогорічним, то статистичні дані говорять про збереження тенденцій щодо кількості вступників. Так, бажання навчатися в нашому виші  виявили абітурієнти, зокрема, із Запорізького педагогічного коледжу, Економіко-правничого коледжу, Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання, Нікопольського педагогічного коледжу, Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського та інших навчальних закладів Запорізької області. Треба відзначити, що особливістю цьогорічної вступної кампанії є те, що до ЗНУ запрошують вступати на старші курси не тільки випускників коледжів з різних міст. Також до ЗНУ тепер можуть вступати після 1-2 років навчання на бакалавраті абітурієнти з інших вишів.

З детальним переліком документів для вступу можна ознайомитись за посиланням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/12-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-bakalavr-2-3-kurs/

Крім того, до ЗНУ звернулися абітурієнти, які здійснюють перехресний вступ - можливість вступати на бакалаврат за спеціальністю, за якою студент не навчався. Деякі абітурієнти вступають на старші курси вишу, закінчивши 1 курс на одному факультеті, а хочуть продовжити навчання за іншим фахом на іншому факультеті.

Зауважимо, що набір абітурієнтів на старші курси  денної форми навчання буде тривати до 13.00 22 липня, заочної форми навчання – до 13.00 5 серпня.

Нагадаємо, що вступні випробовування для денної форми навчання пройдуть з 24 по 31 липня, для заочної – з 7 по 11 серпня. При цьому абітурієнти, які вступають за спорідненою спеціальністю  складають 1 фахове вступне випробовування: для денної форми навчання – 28.07 о 9.00, для заочної – 11.08 о 9.00. Ті ж абітурієнти, які вступають за неспорідненою спеціальністю складають ще додаткове фахове вступне випробовування: для денної форми навчання – 27.07 о 9.00, для заочної – 10.08 о 9.00.

Оприлюднення рейтингових списків відбудеться для денної форми навчання – не пізніше 1 серпня, для заочної – не пізніше 14 серпня.

Також відзначимо, терміни зарахування вступників: для денної форми навчання – не пізніше 8 серпня, для заочної – не пізніше 15 серпня.

Контакти для довідок: 289-12-32

 

Олена Переверзєва

Схожі новини