Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – у числі лідерів освіти України

ЗНУ – у числі лідерів освіти України

ЗНУ – у числі лідерів освіти України
13.07.2017 16:34 Все Головні новини

За результатами консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2017 року, складеного інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua», Запорізький національний університет посів 43 місце з-поміж 300 вишів України. ЗНУ також на 2 місці серед ВНЗ Запоріжжя та на 4 – серед вишів Південного регіону, чим підтверджує свій статус лідера вищої освіти Запорізького регіону.

Для стоврення консолідованого рейтингу ВНЗ України 2017 року були використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні й міжнародні джерела: «Топ-200 Україна», «Scopus» і «Вебометрикс». Кожен з них застосовує різні критерії щодо оцінювання результатів діяльності вищих навчальних закладів.

«ТОП-200 Україна» оцінку складає за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства (15%), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Результати рейтингу «Scopus» базуються на показниках цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. Міжнародний рейтинг «Вебометрикс» ураховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту ВНЗ, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (тобто змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу).

Детальна інформація за покликанням:

http://osvita.ua/vnz/rating/51741/

http://osvita.ua/vnz/rating/45553/

http://osvita.ua/vnz/rating/25716/