Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студії молодих науковців ЗНУ, присвячені коханню

Студії молодих науковців ЗНУ, присвячені коханню

21.02.2008 10:21

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології – члени факультетського Наукового студентського товариства - дещо незвично відзначили День святого Валентина. Вони у переддень свята провели засідання круглого столу, присвячене деяким науковим аспектам стосунків між людьми та найпрекраснішого почуття - кохання.

Цей захід, крім тридцяти п’яти студентів – членів НСТ Запорізького національного, також зібрав одинадцятикласників Запорізької середньої школи № 47, а також викладачі факультету СПП. Перед присутніми виступили Марина Кандиба із доповіддю «Проблема філофобїї» (боязні кохання), Ганна Ткач ділилася з аудиторією результатами своїх наукових пошуків, присвячених питанню: «Хто ж вона, єдина та неповторна людина?». Олександр Чирка висвітлив «Поняття «нерозділене кохання» в психології», а Вікторія Кравченко звернулася до такої «несвяткової», хоча й актуальної для нашого суспільства теми, як «Розлучення і деякі його причини». Юлія Плясова розглянула «Теорію кохання», а Олександр Надьожин та Катерина Крножицька дослідили «Психофізіологічні механізми кохання». Актуальність обраних дослідниками тем підтвердили палкі дебати та обговорення, які виникали між учасниками після кожної доповіді.
У найближчих планах Наукового студентського товариства нашого університету – проведення 12 березня засідання круглого столу, присвяченого актуальним проблемам ґендерної психології.

Таміла ТАРАСЕНКО