Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП підбили підсумки творчого конкурсу для абітурієнтів

На факультеті СПП підбили підсумки творчого конкурсу для абітурієнтів

20.07.2017 11:51 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології вступна кампанія-2017 творчий конкурс приймальна комісія

Дев’ятнадцятого липня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбувся другий етап творчого конкурсу для абітурієнтів, які прагнуть вступити на спеціальність «Дизайн». Цього разу 35 осіб упродовж чотирьох годин творчого іспиту демонстрували не лише своє практичні навички зі створення композиції, але й творчий підхід до справи. Представники кафедри акторської майстерності та дизайну залишилися задоволеними гарним рівнем підготовки та креативністю майбутніх студентів.

Викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Іветта Раудес, розповідаючи по перебіг іспиту, відзначила, що він походив у доброзичливій теплій атмосфері. Для того, аби створити комфортні умови для всіх його учасників, представники факультету задіяли три приміщення з аудиторного фонду, тож кожен абітурієнт мав зручне індивідуальне робоче місце.

Вступники вже під час першої частини творчого конкурсу трохи звикли до особливостей його перебігу. Тож на другому етапі менше хвилювалися і докладали багато зусиль, аби отримати найкращі результати. Крім рівня знань щодо основ образотворчого мистецтва, який вони успішно продемонстрували під час іспиту з рисунку, цього разу вступники проявили свою креативність. Викладачів порадували цікаві композиційні та кольорові рішення, використання орнаменту тощо.

Завдяки плідній роботі під час другого етапу творчого конкурсу, майбутні студенти змогли підвищити свій середній конкурсний бал. Загалом, усі вони продемонстрували гарні результати: зараз найнижчий результат серед тих, хто прагне навчатися дизайну в ЗНУ, складає 160 балів.

А ще, представників факультету зворушило прагнення вступників стати студентами Запорізького національного університету. Після оприлюднення результатів творчого конкурсу дехто з абітурієнтів не приховував сліз радості. А дві особи вже встигли укласти контракти, тож вже на сьогодні є студентами омріяної спеціальності.

Викладач Іветта Раудес зазначила: «Ми радіємо, що цього року до нас прийшли такі сильні вступники і сподіваємося побачити їх на початку навчального року  студентами нашого факультету. Також ми вдячні членам приймальної комісії університету. Усі її співробітники спрацювали чітко й злагоджено, абітурієнтам завжди була доступна консультаційна допомога. Результати творчого конкурсу оперативно оприлюднили на сайті приймальної комісії ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php Там із ними можуть ознайомитися всі охочі. Ми сподіваємося, що наступний навчальний рік буде вдалим для нашого факультету, адже на перший курс до нас вступає справді талановита молодь».

Таміла Тарасенко