Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сьогодні – останній день прийому заяв від абітурієнтів

Сьогодні – останній день прийому заяв від абітурієнтів

Сьогодні – останній день прийому заяв від абітурієнтів
26.07.2017 10:35 Все Головні новини Університет вступна кампанія-2017 приймальна комісія

Двадцять шостого липня, о 18.00, спливає термін подачі заяв від цьогорічних абітурієнтів, які прагнуть вступити до вітчизняних вишів. Представники приймальної комісії ЗНУ звертаються до майбутніх студентів із проханням уважно поставитися до цього, найважливішого, етапу, вступної кампанії-2017.

Усім вступникам обов’язково варто перевірити в персональних електронних кабінетах статус поданих заяв та коректність відображених у них даних. Крім того, упродовж цього дня всі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати паперові заяви до вишів. Це рішення ухвалили 25 липня під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич із представниками приймальних комісій ВНЗ.
Обов’язково скористайтеся своїм шансом стати студентом обраного вищого навчального закладу.
Пам’ятайте, що у разі виникнення запитань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії, представники приймальної комісії нададуть вам усю потрібну інформацію. Для цього треба звернутися за адресою: вул. Жуковського, 66б, каб. 114, 115 або зателефонувати: 289-12-68. Крім того, всяі необхідні документи розміщені на сторінці приймальної комісії на сайті ЗНУ за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk або на сторінці в соцмережі: facebook.com/pk.znu

Схожі новини