Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ випускники курсів чеської мови отримали сертифікати

У ЗНУ випускники курсів чеської мови отримали сертифікати

У ЗНУ випускники курсів чеської мови отримали сертифікати
28.07.2017 15:46 Все Головні новини Університет відділ міжнародних зв’язків Центр інтенсивного вивчення іноземних мов курси чеської мови

У Запорізькому національному університеті завершилися інтенсивні курси чеської мови. Викладачі, співробітники, студенти й аспіранти університету змогли не лише вивчити чеську мову на початковому рівні, але й дізнатися багато цікавої та корисної інформації про цю країну від носія мови, викладача з багаторічним досвідом Марека Сечкаржа. А вже у вересні на базі вишу всі охочі знову зможуть розпочати вивчати чеську мову.

Представники ЗНУ завдячують можливістю опановувати чеську мову в комфортних умовах та найбільш ефективним способом – під час спілкування з її носієм – плідній співпраці вишу з Чеським центром (м. Київ) та ініціативі голови наглядової ради університету Миколи Фролова.
Починаючи з 10 травня, всі охочі двічі на тиждень по півтори години вивчали чеську мову на початковому рівні. Також варто відзначити, що, завдяки ініціативі адміністрації вишу, представники ЗНУ, які займалися на курсах, сплачували лише 50% від їхнього вартості.
Марек Сечкарж багато років перед цим працював редактором у журналі та перекладачем, вільно володіє англійською, французькою, іспанською та російською мовою. Крім того, він має міжнародний сертифікат викладача англійською мовою (CELTA). Набутий досвід допоміг йому зробити заняття на курсах захопливими, інформаційно насиченими та дуже корисними для слухачів.
На цьому тижні учасникам двох груп, що діяли в ЗНУ, вручили відповідні сертифікати, що засвідчують рівень їхнього володіння чеською мовою. Усі вони оцінили свою участь у курсах із вивчанні мови як цікавий та, безумовно, важливий і корисний досвід. Дехто з них планує продовжити вивчення чеської мови й надалі.
Начальник відділу міжнародних зв’язків Наталя Костенко нагадує, що ті, хто не зміг відвідувати курси зараз, можуть скористатися освітніми послугами Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ у вересні. Тоді на його базі знову розпочнуть свою діяльність курси чеської мови для початківців. У вересні до ЗНУ також завітає новий носій цієї мови, який має досвід викладання для іноземної аудиторії. Крім того, за рішенням керівництва вишу, для його викладачів, співробітників, студентів та аспірантів буде збережена знижка 50% під час відвідування курсів.
Таміла Тарасенко

Схожі новини