Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ наближається до завершення вступна кампанія

У ЗНУ наближається до завершення вступна кампанія

У  ЗНУ наближається до завершення вступна кампанія
14.08.2017 13:50 Все Головні новини Університет вступна кампапнія-2017 приймальна комісія

У ЗНУ триває вступна кампанія-2017 для абітурієнтів, які виявили бажання отримати вищу освіту в стінах нашого вишу. Так, на сьогодні зараховані на 1 курс бакалаврату денної форми навчання у ЗНУ за державним і регіональним замовленням 232 вступники, а за кошти фізичних і юрдичних осіб – 1130. Також на 1 курс бакалаврату заочної форми навчання на бюджет зарахували 36 осіб, а за «контрактом» – 112.

Треба відзначити, що найбільш популярними серед вступників цьогорічної вступної кампанії стали такі спеціальності: «Психологія», «Туризм», «Англійська мова та література», «Англійський переклад», «Готельно-ресторанна справа».
Крім того, незважаючи на труднощі, пов'язані із перебігом цьогорічної вступної кампанії в усій Україні, більшість її етапів вже доволі успішно подолали абітурієнти - у недалекому майбутньому студенти-першокурсники Запорізького національного університету.
Нагадаємо, що у виші 11 серпня вже відбулось оприлюднення рейтингових списків для вступників на ОКР «магістр», як для денної форми навчання, так і для заочної.
І вже 15 серпня відбудеться остаточне зарахування вступників до магістратури на всі спеціальності, які будуть навчатися за державним замовленням, а для тих, хто здобуватиме наступний освітній ступінь за кошти юридичних і фізичних осіб – 18 серпня.
Якщо у Вас, шановні абітурієнти, є запитання щодо перебігу цьогорічної вступної кампанії, представники приймальної комісії нададуть вам усю потрібну інформацію. Для цього треба звернутися за адресою: навчальний корпус №2 (вул. Жуковського, 66б, каб. 114, 115) або зателефонувати: 289-12-68.
Також уся необхідна інформація розміщена на сторінці приймальної комісії ЗНУ за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php Крім того, у цього підрозділу є власна сторінка у соцмережі Фейсбук: www.facebook.com/pk.znu , де Ви також можете отримати корисні відомості чи поставити Ваше запитання.

Схожі новини