Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступна кампанія до магістратури і на старші курси вже фінішує

Вступна кампанія до магістратури і на старші курси вже фінішує

Вступна кампанія до магістратури і на старші курси вже фінішує
15.08.2017 13:31 Все Головні новини Університет вступна кампапнія-2017 приймальна комісія

У ЗНУ триває зарахування абітурієнтів, які виявили бажання отримати вищу освіту за освітнім ступенем «магістр» та вступити на старші курси вишу.

За словами відповідального секретаря відбіркової комісії з прийому в магістратуру Олександра Олійника, відповідно рейтинговим спискам, опублікованим на сайті ЗНУ, до магістратури за державним замовленням на денну форму навчання будуть зараховані 303 вступники, на заочну форму навчання за держзамовленням – 18 вступників.
Він зауважив, що цьогорічна вступна кампанія засвідчила, що студенти виявили неабияке бажання продовжити здобувати вищу освіту після завершення навчання на бакалавраті.
Крім того, коментуючи перебіг цьогорічної вступної кампанії, Олександр Миколайович відзначив, що на 16 держбюджетних місць до магістратури зі спеціальності «Право» вступники будуть зараховані не пізніше 5 вересня. Самі результати єдиного фахового вступного випробовування з права будуть оприлюднені сьогодні, 15 серпня. На їхній основі відбудеться формування рейтингових списків осіб, рекомендованих до зарахування, які будуть оприлюднені не пізніше 29 серпня.
Остаточний термін зарахування вступників, які будуть здобувати освітній ступінь магістра за кошти юридичних і фізичних осіб, – 18 серпня.
Також, за словами начальника загального відділу і відповідальної за прийом на старші курси Вікторії Буличової, у виші завершився набір вступників на старші курси. Так, на денну форму навчання цього року зарахували 175 осіб, а на заочну – 371 особу. Отже, цього року 546 вступників на старші курси будуть здобувати фахову освіту на різних факультетах Запорізького національного університету.
Крім того, нагадаємо, що 28 серпня – 5 вересня оголошено додатковий набір до магістратури. На старші курси додатковий набір на денну і заочну форму навчання триватиме з 28 серпня – 15 вересня.
Так, на даний час вже 15 абітурієнтів виявили бажання вступити на старші курси факультету соціальної педагогіки та психології, факультету фізичного виховання, факультету менеджменту. Також дехто планує подавати документи для вступу і продовження навчання в магістратурі на юридичному, філологічному та інших факультетах. Розклад екзаменаційних випробовувань розмістять на сайті ЗНУ в розділі «Абітурієнту» https://www.znu.edu.ua/ukr/pk пізніше.
Більше інформації щодо вступу на освітній рівень «магістр» та на старші курси, етапів вступної кампанії можна дізнатися, завітавши на сторінку приймальної комісії на сайті ЗНУ або зателефонувавши за номером: (061) 289-12-68.

Схожі новини