Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ до магістратури за контрактом зараховано більше тисячі абітурієнтів

У ЗНУ до магістратури за контрактом зараховано більше тисячі абітурієнтів

У ЗНУ до магістратури за контрактом зараховано більше тисячі абітурієнтів
18.08.2017 10:10 Все Головні новини Університет вступна кампапнія-2017 приймальна комісія

Вісімнадцятого серпня в ЗНУ завершується черговий важливий етап вступної кампанії. Цього дня закінчується зарахування на навчання абітурієнтів, які виявили бажання отримати вищу освіту за освітнім ступенем «магістр» на контрактній основі.

За словами відповідального секретаря відбіркової комісії з прийому в магістратуру ЗНУ Олександра Олійника, до магістратури за контрактною формою навчання на денну форму будуть зараховані 359 вступників, на заочну форму навчання – 768 вступників. Крім того, 20 вступників були переведені з контрактної форми на бюджетну. Отже, цього року 1127 майбутніх магістрів будуть здобувати фахову освіту на різних факультетах Запорізького національного університету за кошти юридичних та фізичних осіб.
Також Олександр Олійник відзначив, що цьогорічна вступна кампанія засвідчила: найбільшою популярністю серед абітурієнтів, які вступають до магістратури, є такі спеціальності, як «Психологія» та «Іноземна мова (англійська)». Коментуючи перебіг вступної кампанії, відповідальний секретар наголосив, що цього року вона відзначилася значною активністю абітурієнтів, які після здобутого освітнього рівня бажають підвищити свої професійні знання та навички, демонструючи при цьому високий інтелектуальний рівень. Також він відзначив злагодженість роботи персоналу приймальної комісії, завдяки якій вступна кампанія пройшла успішно.
Нагадаємо, що 28 серпня – 5 вересня оголошено додатковий набір до магістратури. Тож, всі ті, хто не встиг подати свої документи для вступу в магістратуру Запорізького національного університету, мають шанс це зробити у вище вказані терміни.
Більше інформації щодо вступу на освітній рівень «магістр» та на старші курси, етапів вступної кампанії можна дізнатися, завітавши на сторінку приймальної комісії на сайті ЗНУ http://web.znu.edu.ua/pk або зателефонувавши за номером: (061) 289-12-68.

Схожі новини