Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із Днем незалежності України, шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету!

23.08.2017 13:36 Все Головні новини День незалежності України свято

Цього урочистого світлого дня від усього серця вітаємо Вас із найвеличнішим державним святом, кульмінаційним моментом державотворення української нації – Днем незалежності України!

Сьогодні минає 26 років із моменту ухвалення Верховною Радою Акта проголошення незалежності України. Ця урочиста мить стала початком новітньої історії нашої країни – вільної, суверенної держави, народ якої свідомо обрав європейський шлях розвитку.
За роки незалежності на долю нашої країни випало чимало випробувань. Та ми вистояли, об’єднані любов’ю до своєї Батьківщини. Козацький незалежний дух, прагнення до волі, бажання перемагати надихають нас на героїчну боротьбу, слугують дороговказами на шляху до становлення й процвітання нашої держави. Попереду в українців – нові величні досягнення та здобутки, сильна й незалежна країна.
Цього урочистого дня прийміть найщиріші побажання миру в душі та довкола, щастя та добра Вам і вашим родинам та перемоги всьому нашому народу!
Зі святом, українці!