Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники ЕПК пройшли посвяту в читачі наукової бібліотеки

Першокурсники ЕПК пройшли посвяту в читачі наукової бібліотеки

Першокурсники ЕПК пройшли посвяту в читачі наукової бібліотеки
05.09.2017 08:36 Все Головні новини Наукова бібліотека Економіко-правничий коледж освітній процес історія університету

Для першокурсників спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Економіко-правничого коледжу навчальний рік почався з посвяти в читачі наукової бібліотеки ЗНУ.

Із перших днів навчання студенти отримують доступ (електронний та абонементний) до усієї навчальної літератури, яку може запропонувати наукова бібліотека університету. Бібліотечні працівники особливу увагу приділяють обслуговуванню саме першокурсників у період їхньої адаптації до навчання у виші.

«Бібліотека сьогодні – це не корисний додаток, а осередок життя університету», – так почала своє привітання директор наукової бібліотеки Ніна Чала, зазначивши, що гордість фонду університетської бібліотеки – колекції та зібрання. Серед них особливе місце посідає колекція рідкісної книги, яка на сьогодні має зібрання понад 9 тисяч унікальних видань. Початок колекція бере з книг бібліотек Олександрівської жіночої гімназії, вчительської семінарії, педкурсів. Чимало книжок мають штампи цих закладів і можуть слугувати доказами тверджень про культурну спадкоємність нашого університету. У цьому році фонду наукової бібліотеки виповнюється 120 років.

Заступник директора з наукової роботи та новітніх технологій Оксана Агоян познайомила студентів-першокурсників зі структурою та правилами користування бібліотекою. Вона розповіла про коворкінг-центр у бібліотеці – простір для ділових і розважальних заходів, а саме: презентацій, імпрез, мистецьких виставок, літературних вечорів, поетичних бранчів, розмовних клубів. А ще, це – майданчик для зустрічей із видатними людьми, інтелектуальних ігор, книгоруху і, навіть, для можливого проведення бібліоночей.

Своє знайомство з довідково-пошуковим апаратом бібліотеки студенти почали з алфавітного та систематичного карткових каталогів та їх електронних аналогів, що є базовими для пошуку інформації про видання в будь-якій бібліотеці світу. Тут надається консультація щодо того, як знайти за каталогами та отримати літературу, рекомендовану викладачами з певної навчальної дисципліни, як дібрати літературу за темою семінарського, практичного заняття, курсових проектів тощо.

Наприкінці заходу першокурсники отримали читацькі квитки.

Університетська книгозбірня чекає на студентів перших курсів усіх факультетів!

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини