Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ ще можна встигнути вступити на старші курси всіх спеціальностей

У ЗНУ ще можна встигнути вступити на старші курси всіх спеціальностей

У ЗНУ ще можна встигнути вступити на старші курси всіх спеціальностей
05.09.2017 10:24 Все Головні новини Університет вступ на старші курси вступна кампанія-2017

На сьогодні в Запорізькому національному університеті в рамках додаткового набору триває прийом документів від осіб, які вирішили стати студентами старших курсах ЗНУ та здобувати вищу освіту за омріяним фахом без відриву від виробництва (на заочній формі навчання або на денній).

У межах додаткового набору на старші курси вишу до приймальної комісії  вступники вже подали 30 заяв. Нагадуємо, що вступ на старші курси буде тривати до 8 вересня (до 18.00).

У нашому виші дбають про те, аби вступна кампанія стала максимально комфортною для всіх її учасників. Тож представники ЗНУ звертаються до абітурієнтів із проханням дотримуватись кількох викладених нижче правил. Це зробить процедуру вступу більш простою та гарантуватиме успішне подолання всіх етапів вступної кампанії.

Нагадуємо всім охочим стати студентами 2 чи 3 курсів усіх спеціальностей ЗНУ, що в разі їхнього звернення до прийомної комісії з питань вступу на старші курси, вони повинні мати при собі всі потрібні документи, згідно наведеного нижче переліку:

1. Копія диплома молодшого спеціаліста й додаток до нього;

2. Копія документа, що посвідчує особу;

3. Копія картки фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний код);

4. Копія військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;

5. У разі зміни прізвища, імені та по батькові – копію документа, що вказує на зміну паспортних даних;

6. Папка на зав’язках;

7. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що документи, зазначені в пунктах 1-5, без пред’явлення оригіналів не приймаються!

Не менш важливо звернути увагу на таку обставину: для осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра і в повному обсязі виконали навчальний план та бажають вступити на другий курс за іншою спеціальністю перелік документів дещо відрізняється:

1. Завірена копія атестата про повну загальну середню освіту та додаток до нього;

2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство;

3. Копія ідентифікаційного коду;

4. Довідка з відділу кадрів вищого навчального закладу про місцезнаходження оригіналів документів вступника в особовій справі;

5. Довідка з деканату факультету про успішність навчання та виконання студентом навчального плану в повному обсязі та із зазначеним середнім балом;

6. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

7. Копія військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;

8. Папка на зав’язках.

При цьому документи, зазначені в пунктах 2, 3, 7, без пред’явлення оригіналів не приймаються!

Пам’ятайте, що 11 вересня в ЗНУ відбудеться додаткове фахове вступне випробування (початок о 9.00), а 12 вересня – фахове вступне випробування.

Оприлюднення рейтингових списків для цієї категорії абітурієнтів має відбутися не пізніше 14 вересня. А зарахування вступників на старші курси (у рамках додаткового набору) – не пізніше 15 вересня.

З усіх питань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії звертайтеся до відбіркової комісії для вступу на другий (третій) курс, яка знаходиться за адресою: Жуковського, 66 (навчальний корпус № 1), аудиторія 49, або телефонуйте за номером: 289-12-32.

Також дізнатися більше про особливості додаткового набору на старші курси можна на сторінці приймальної комісії ЗНУ за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/

 


 

Схожі новини