Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до проведення масової спортивної руханки Запоріжжя

Представники ЗНУ долучилися до проведення масової спортивної руханки Запоріжжя

Представники ЗНУ долучилися до проведення  масової спортивної руханки Запоріжжя
08.09.2017 10:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт

Восьмого вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, перед приміщенням Запорізької обласної державної адміністрації відбулася традиційна ранкова руханка, в якій взяли участь працівники облдержадміністрації разом із відомими спортсменами та вихованцями спортивних закладів. Крім того, до учасників спортивного заходу приєдналися як відомі спортсмени міста й області, так і студенти місцевих вишів, які дбають про своє здоров’я та гарну спортивну форму. Зокрема, тут були й представники Запорізького національного університету. Скажімо, провели руханку доцент кафедри фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання ЗНУ, заслужений тренер України, майстер спорту України зі спортивної гімнастики Борис Кокарев та аспірантка факультету фізичного виховання вишу, майстер спорту України зі спортивної аеробіки Світлана Кокарева.

На початку заходу шанувальників фізкультури і спорту привітала заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко: «Уже стало традицією відзначати День фізичної культури і спорту ранковою зарядкою. Коли перелічували імена наших видатних спортсменів, я відчувала гордість. Завдяки їм Запоріжжя відоме у світі і може стати спортивною столицею. Та головне – що сьогодні об’єдналися всі, для кого фізична культура, а для когось і спорт, стали способом життя. Бажаю, щоб ми так само об’єднувалися на добрі справи», – зазначила вона у своєму привітанні.

Під звуки бадьорої музики всі присутні – як посадовці, так спортсмени і спортивна молодь, – із задоволенням виконували комплекс вправ, підібраних так, аби всі відчули себе бадьорими та готовими до напруженого робочого дня.

Після завершення руханки всі її учасники щиро подякували організаторам за свято. Також вони висловили сподівання, що в Запоріжжі й надалі розвиватимуться спортивні традиції і все ширше коло містян буде залучатися до таких подій.

Фотогалерея: