Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека запрошує студентів

Наукова бібліотека запрошує студентів

Наукова бібліотека запрошує студентів
12.09.2017 15:16 Все Головні новини

Початок нового навчального року в університеті – це початок активного використання бібліотечних ресурсів для навчання. Співробітники наукової бібліотеки ЗНУ особливу увагу приділяють обслуговуванню саме першокурсників у період їх адаптації до навчання у виші. Кожного року перед бібліотекою стоїть важливе завдання відкрити новим студентам університетську бібліотеку як джерело навчальної інформації, її можливості для самостійного навчання, фахової підготовки, наукових досліджень. Спеціальний ознайомчий курс «Основи інформаційної культури студентів» допомагає оволодіти навичками пошуку потрібної інформації, користування бібліотечними друкованими та електронними ресурсами, а також ресурсами світового інформаційного простору.

Відмінною особливістю сучасної діяльності наукової бібліотеки Запорізького національного університету є взаємозв'язок з системою освітнього процесу, орієнтація бібліотечних ресурсів на задоволення інформаційних потреб усіх категорій користувачів.

Науковою бібліотекою проведена велика робота по підготовці до навчального року: консультації з викладачами, редагування списків рекомендованої літератури, розподіл наявних видань для груп, складання комплектів, введені відомості про студентів, які вступили до ЗНУ, в електронну базу «Читач» (програмна система УФД/Бібліотека), роздруковані читацькі квитки.

Інформація щодо запису до бібліотеки та отримання читацьких квитків та підручників розміщена на веб-сторінці наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua). Запис до бібліотеки студентів, що вступили на 1-й, 2-3-й курси та магістратуру всіх факультетів, та студентів 1-го курсу економіко-правничого коледжу здійснюється на науковому абонементі (кімн. № 140, 2-й навчальний корпус). Тут же відбувається перереєстрація читацьких квитків на новий навчальний рік. Підручники, навчально-методичні матеріали до вивчення дисциплін видаються на навчальному абонементі (кімн. № 14, 2-й корпус). Для узгодження часу старостам або кураторам треба звернутись до працівників абонементу. Для зручності студентів обирається час, коли вони можуть прийти до бібліотеки і без перешкод швидко та якісно отримати не тільки читацький квиток і підручники, а й інформацію про широкий доступ до бібліотечних ресурсів вишу, гармонійно поєднаних традиційними та електронними формами у бібліотечному сервісі.

Електронні варіанти підручників, навчально-методичних матеріалів можна завантажити з Електронної бібліотеки, яка вже досягає майже 100 тисяч назв електронних видань. Доступ до ресурсів електронної бібліотеки надається в локальній мережі ЗНУ з веб-сторінки наукової бібліотеки, а також в залі електронних ресурсів (кімн. № 126, 2-й навчальний корпус).

Наукова бібліотека обслуговує читачів з 8.00 до 17.-00. З питань та пропозицій стосовно графіку видачі літератури можна звернутись до завідувача відділу обслуговування Ірини Шиленко по телефону 289-12-79,  або особисто (кімн. № 140, 2-й навчальний корпус).

Бібліотека запрошує всіх отримати читацькі квитки та навчальну літературу на поточний навчальний рік.

 

Наукова бібліотека