Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для першокурсників ФСУ провели квест

Для першокурсників ФСУ провели квест

Для першокурсників ФСУ провели квест
14.09.2017 16:40 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ ЕПК квест студмістечко змагання студентська компанія

Традиційно на початку осені студенти-першокурсники факультету соціології та управління стали учасниками спортивно-інтелектуального квесту, який спеціально для них підготувала студентська рада факультету.

Дванадцятого вересня на території студентського містечка ЗНУ організували 10 ігрових куточків, де на учасників квесту чекали завдання на кмітливість, швидкість, креативність і, головне, – на виявлення спільної взаємодії та взаємодопомоги. Головною метою цієї інтерактивної гри стало ознайомлення та орієнтування новачків на території університету, що також є своєрідним ритуалом посвячення у студенти. Під час заходу першокурсники відвідали усі корпуси вишу, а щоб вирішити поставлені перед ними питання, мали спільно взаємодіяти, що сприяло також згуртуванню нових академічних груп.
У змаганнях взяли участь 4 команди – соціальні працівники, політологи, соціологи та гості – студенти 3 курсу Економіко-правничого коледжу. На визначених пунктах колективи команд повинні були не тільки правильно виконати завдання квесту, а й проявити групову активність та взаємну підтримку. У числі критеріїв, за якими відбувалася оцінка дій учасників: ефективність командної діяльності, креативність, результативність у досягненні поставленої мети, а також загальна активність окремого студента. За кожен етап квесту максимальною оцінкою могла бути «десятка».
Під час гри першокурсники виявили енергійність, прагнення до перемоги, творчо підійшли до виконання завдань. Проте найголовніше – приємно провели час у веселій та доброзичливій студентській компанії. Наприкінці квесту гості з ЕПК отримали солодкі подарунки, а студенти факультету вже будуть нагороджені під час презентації студради ФСУ, яка відбудеться 15 вересня.

Раїса Волошина, студентка ФСУ

Схожі новини