Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті пройшла посвята в студенти

На економічному факультеті пройшла посвята в студенти

На економічному факультеті пройшла посвята в студенти
18.09.2017 13:20 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет посвята в студенти управління персоналом та економіка праці економічна кібернетика маркетинг міжнародна економіка

Традиційно на економічному факультеті у вересні проходить посвята у студенти, тож і цього разу початок осені стартував із цієї приємної події. Днями на мальовничому березі Дніпра на острові Хортиця, а саме у профілакторію ЗНУ пройшла факультетська посвята.

На початку заходу декан економічного факультету Алла Череп побажала першокурсникам успіхів та натхнення у навчанні: щоб вони з гідністю несли звання студента Запорізького національного університету! Крім того, традиційно студенти склали присягу на вірність економічному факультету та економічній справі.

Далі кожна група мала підготувати номер-візитку. Веселі фінансисти виступили з танцювальним номером. Дівчата з напряму «Управління персоналом та економіка праці» також підтримали своїх колег та підкорювали танцмайданчик. Дружні студенти першого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» виконали вальс разом зі своїми студентськими кураторами. Маркетологи у веселій розважальній формі продемонстрували, що таке маркетинг і як навчатися на цій спеціальності, а майбутні міжнародні економісти та обліковці виконали зворушливі пісні.

Загалом, першокурсники та їхні куратори, які були з ними у цей важливий день, отримали чимало позитивних емоцій. Але найголовнішою розважальним етапом програми стала традиційна битва холі-фарбами. Новачки сприйняли із захопленням цю розвагу й зауважили, що цей день вони запам`ятають надовго, адже він був позитивним, емоційним та яскравим. Додому всі першокурсники поїхали втомленими, але дуже щасливими, адже вони тепер сміливо можуть казати, що вони – студенти економічного факультету.

Організатори заходу висловили подяку керівництву санаторію-профілакторію Запорізького національного університету за теплий прийом та надану можливість гарно провести час у такому мальовничому місці.

 

Економічний факультет

 

 

 

Схожі новини