Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели міні-футбольний турнір до Міжнародного дня студентського спорту

У ЗНУ провели міні-футбольний турнір до Міжнародного дня студентського спорту

У ЗНУ провели міні-футбольний турнір до Міжнародного дня студентського спорту
21.09.2017 08:36 Все Головні новини Міні-футбол турнір до Дня міжнародного студентського спорту СОК ЗНУ

20 вересня з нагоди Міжнародного дня студентського спорту на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулись змагання з міні-футболу між збірними студентських команд запорізьких вишів.

Організаторами змагання виступили представники  Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а головним суддею змагань виступив арбітр національної категорії Юрій Аристенко.

Нагадаємо, що 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU). Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

Треба відзначити, що  ЗНУ  щороку проводяться різноманітні спортивні змагання і турніри серед студентів, а керівництво вишу всебічно підтримує спортсменів нашого університету, сприяючи все новим перемогам та популяризації здорового способу життя та масових занять спортом. 

Розпочався міжнародний день студентського спорту на стадіоні «Локомотив», де відбувся масштабний флешмоб за участі студентів  запорізьких вишів, які зібралися на стадіоні і почали  синхронно віджиматись. Після студенти розпочали змагання в турнірі з міні-футболу у спорткомплексі ЗНУ.

В турнірі взяли участь 3студентські  команди: Запорізького національного університету ( «Надежда» ЗНУ), Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ), Класичного приватного університету (КПУ), між якими протягом дня відбулось 3 гри, за результатами яких і визначились переможці.

Так, в першій грі між собою зіграли команди ЗНТУ і КПУ. Ця гра завершилась  з рахунком 2:4 на користь КПУ. В другій грі зустрілись команди «Надежда ЗНУ» і КПУ,  які зіграли з рахунком  5:9 на користь КПУ, а в третій фінальній грі між командами ЗНТУ і «Надежда ЗНУ», рахунок  в грі був 3:9.

Зазначимо, що  змагання пройшли в теплій і дружній атмосфері, даючи можливість згуртувати колективи і отримати позитивні емоції.

Тож, за різницею м’ячів  переможцем турніру стала команда «Надежда ЗНУ», у складі якої грають студенти  1 першого курсу (тренер команди - арбітр Федерації футболу Запорізької області Олександр Гусєв), 2 місце посіла команда КПУ, а третє – команда ЗНТУ.

 

Схожі новини