Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті триває Фестиваль правничої кар’єри

На юридичному факультеті триває Фестиваль правничої кар’єри

На юридичному факультеті триває  Фестиваль правничої кар’єри
21.09.2017 08:40 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Фестиваль правничої кар’єри Правоохоронна діяльність науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

Днями у рамках проведення на юридичному факультеті «Фестивалю правничої кар’єри» студенти 2 курсу та слухачі магістратури за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» відвідали Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центру МВС України.

Візит відбувся на запрошення заступника директора Центру - завідувача відділу інженерних, економічних, товарознавчих видів досліджень та оціночної діяльності Наталії Корнеєвої та за сприяння декана факультету Тетяни Коломоєць. Перш за все, студенти мали нагоду познайомитись із керівництвом. Директор центру Іван Каркоцький та його заступник Дмитро Боровик ознайомили гостей із загальними напрямами діяльності Центру, видами експертиз що він проводить, нормативною основою проведення експертної діяльності. Також Дмитро Володимирович організував для студентів екскурсію Центром. Присутні вивчили безпосередню діяльністю окремих структурних підрозділів.
Крім того молодь дізналася, що центр надає послуги з проведення судової експертизи в адміністративних, господарських та цивільних справах. Він проводить дослідження та оцінку на замовлення за різними напрямками. Йдеться про такі позиції: трасологічні, у тому числі дослідження пломб; холодної зброї; балістичні; дослідження документів; почеркознавчі; портретні; транспортних засобів і документів, що їх супроводжують (комплексне); матеріалів, речовин, виробів та харчових продуктів; комп'ютерно-технічні; автотоварознавчі; товарознавчі (вартості машин, обладнання, сировини, товарів народного споживання); економічні; вибухотехнічні; пожежотехнічні. А також – у галузі інтелектуальної власності. До коло його компетенцій входить й оцінка колісних транспортних засобів, молекулярно-генетичні дослідження (ДНК) тощо.
Студенти під час екскурсії ознайомились із процедурою проведення експертиз, визначили, які матеріали подають для проведення експертиз, яке значення висновку експерта для прийняття рішення судом, яка відповідальність експерта. Молодь ставила чимало питань, що їх цікавили та одержали на них вичерпні професійні відповіді.
Наостанок, представники юридичного факультету висловили щиру вдячність Центру та його керівництву за проведену екскурсію й побажали не менш активного продовження цього спільного партнерства.

Юридичний факультет

Схожі новини