Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада ФСУ влаштувала для першокурсників посвяту у студенти

Студрада ФСУ влаштувала для першокурсників посвяту у студенти

Студрада ФСУ влаштувала для першокурсників  посвяту у студенти
21.09.2017 11:49 Все Головні новини Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління студентська рада студентське самоврядування дозвілля посвята першокурсників у студенти

Днями студентська рада факультету соціології та управління ЗНУ влаштували важливий для усіх першокурсників захід – посвяту у студенти. Для його проведення організатори обрали неформальну атмосферу: він проходив на молодіжному пляжі Запоріжжя (Набережна магістраль).

Посвята у студенти – це важлива подія для кожного першокурсника, спогади про яку залишаються в пам’яті на все життя. Тому надзвичайно важливо було, аби цей день для факультетської молоді пройшов максимально позитивно та приємно.
Уже традиційно для факультету на початку заходу всі групи першокурсників презентували свої команди та їхні гасла. Вони продемонстрували свої таланти, підготувавши творчі номери. До речі, цього року до святкування долучилися й студенти другого курсу.
Звичайно, не обійшлося без креативних конкурсів, запальних танців та «війни» фарбами у стилі індійського народного свята – Холі. Учасники заходу були у захваті від яскравих дійств та пережитих емоцій. А представники студентської ради факультету, своєю чергою, залишилися задоволеними перебігом заходу та його результатами. Вони відзначили, що всі докладені ними як організаторами зусилля та ретельна підготовка були цілком виправданими.

Раїса Волошина,
студентка факультету соціології та управління

Схожі новини