Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели чергове засідання Вченої ради

У ЗНУ провели чергове засідання Вченої ради

27.09.2017 11:19 Все Головні новини Університет Вчена рада наукова діяльність

Двадцять шостого вересня під головуванням в.о. ректора ЗНУ, професора Олександра Бондаря в університеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Під час нього делегати колективу університету розглянули низку важливих питань, пов’язаних із підсумками діяльності вишу минулого навчального року та упродовж вступної кампанії. Також учасники засідання ухвалили рішення щодо актуальних на сьогодні питань діяльності та визначилися із перспективами його подальшого розвитку.

На початку заходу головуючий Олександр Бондар вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради представникам економічного факультету, аби вони передали цю почесну відзнаку професору кафедри економічної кібернетики Віталію Перепелиці.

Олександр Григорович нагадав присутнім про важливу подію в житті нашого вишу: у п’ятницю, 29 вересня, відбудуться вибори ректора. Він відзначив, що голосування триватиме з 9.00 до 15.00, та запросив усіх присутніх виявити громадську активність і взяти участь у виборах.

Крім заслуховування доповідачів, чиї виступи були заплановані на це засідання та ухвалення відповідних резолюцій на присутніх чекало вирішення низки організаційних питань.

Так, учасники заходу вперше за новою процедурою затвердили кандидатуру Сергія Чопорова на посаду доцента кафедри програмної інженерії. Крім того, доцента Віктора Костюка обрали деканом факультету журналістики, а професора Ларису Удовику – завідувачем кафедри історії і теорії держави та права.

Було також затверджено перелік рекомендованої до друку наукової та навчально-методичної літератури, який представив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Гура.

Проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук представив на розгляд присутніх низку питань: внесення змін до складу редакційної колегії збірника наукових праць «Вісник Запорізького національного університету. Педагогічні науки»; рекомендацію до поширення через мережу іnternet електронного наукового періодичного видання «Менеджмент та підприємництво: тренди розвитку» №1 (01), 2017 р. та електронного фахового наукового видання «Юридичний науковий електронний журнал» №5, 2017 р., затвердження змісту електронного наукового видання «Актуальні питання біології, екології та хімії» за фахом «Біологічні науки» Т. 14, № 2 2017 р. Присутні одностайно проголосували за затвердження вказаних питань.

До порядку денного наступної Вченої ради ЗНУ, яка відбудеться 31 жовтня, запланували внести такі питання, як «Про основні завдання профорієнтаційної роботи на 2017-2018 навчальний рік» (доповідач – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, доцент Юлія Паскевська) та «Навчально-наукова та кадрова робота на економічному факультеті» (доповідачі – декан економічного факультету, професор Алла Череп і голова комісії, декан історичного факультету, професор Володимир Мільчев).

Після заверешння засідання Вченої ради Олександр Бондар подякував присутнім за плідну роботу, а також поздоровив їх усіх із професійним святом – Днем працівників освіти, який цього року відзначатиметься 1 жовтня. Він побажав усім викладачам натхненої праці та нових здобутків на професійній ниві.

Таміла Тарасенко