Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші провели святкову музичну перерву до Дня працівників освіти

У виші провели святкову музичну перерву до Дня працівників освіти

У виші провели святкову музичну перерву до Дня працівників освіти
28.09.2017 15:23 Все Головні новини День освітян

28 вересня напередодні Дня освітянина представники Центру культури ЗНУ організували для викладачів та співробітників вишу святковий захід, під час якого для всіх підготували урочисті привітання, веселі пісні та хореографічні номери.

Святкова музична програма за традицією проходила на майданчику біля другого корпусу. На початку заходу  ведучі Костянтин Вельможко та Кліментій Воронов від імені студентів ЗНУ щиро привітали усіх викладачів, аспірантів та докторантів, співробітників різних відділів університету, які забезпечують освітній, науковий і виховний процес у виші із  наступаючим святом освітян, побажавши любові, щастя, миру та добробуту в сім’ях та подякувавши викладацькому колективу вишу за сумлінну і невтомну працю.

Свої вокальні та танцювальні виступи глядачам демонстрували студенти - учасники вокальної студії «Кантилена»: Анна Вавілова, Наталія Заболотна, Анна Гунчак, а також учасники хореографічної студії «D.A.L.S.» ЗНУ (керівник Ірина Василенко). Своїми яскравими номерами  на освітню тему вони створили атмосферу свята і подарували гарний настрій викладачам.

Під час святкового заходу  студенти продемонстрували свою творчу фантазію, таланти у співах і танцях. Також представники майже всіх факультетів підготували цікаві презентації своїх факультетів, тематичні фото презентації цікавих подій, студентського життя, навчального процесу на різних факультетах та досягнень.

Крім того, під час цього заходу учасники мали змогу сфотографуватись на фоні тематичних фоторамок та у теплій ковдрі з м’якими іграшками на  «Лаві об’єднання», насолоджуючись теплою атмосферою свята.

 

 Олена Переверзєва

 

 

 

Схожі новини