Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!
29.09.2017 15:18 Все Головні новини

Шановні викладачі Запорізького національного університету!
Цього чудового дня сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
Бути Педагогом, Учителем, Наставником – це не лише відповідальна й почесна професія. Це – справжнє мистецтво, справа всього життя, обрана за покликом серця. Це – щоденна невтомна й натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям і людяністю.

Ви передаєте студентам не лише свої знання, а ще й тепло душі. Ваше завдання – набагато більше, ніж просто підготувати когорту висококласних фахівців, гордість запорізького краю і всієї країни. Саме Ви формуєте справжніх патріотів рідної землі, виховуєте громадян із активною життєвою позицію, від яких залежить майбутнє нашої країни, її поступ на шляху до перемоги, розвиток і процвітання. Тож значення Ваших зусиль, які ви щоденно віддаєте на благо не лише студентської молоді, але й усієї країни, важко переоцінити.
Це свято – чудовий привід засвідчити Вам щиру повагу та сердечно подякувати за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Від щирого серця бажаю кожному з Вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, творчих успіхів на обраному шляху і радісних відкриттів на щодень! Завжди залишайтеся великою дружною родиною, об’єднаною єдиним покликанням: торувати разом шлях до нових здобутків і перемог!

З повагою
голова Наглядової ради ЗНУ
Микола Олександрович Фролов