Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалися вибори ректора

У ЗНУ розпочалися вибори ректора

У ЗНУ розпочалися вибори ректора
29.09.2017 13:07 Все Головні новини вибори ректора ЕПК Торговий коледж Криворізький факультет Економіко-гуманітарний факультет всі факультети виборчі дільниці

Сьогодні, двадцять дев’ятого вересня 2017 року в Запорізькому національному університеті розпочалися вибори ректора. Усі виборчі дільниці відкрилися о 9 годині. Вже зараз тут спостерігається чимала активність виборців: науково-педагогічних працівників усіх факультетів вишу, представників структурних підрозділів, студентства вишу.

Уперше вибори проходять за новим Законом «Про вищу освіту», за яким участь у виборах маю право брати усі штатні науково-педагогічні працівники, а також обрані делегати від студентства та допоміжного персоналу. Загалом, участь у голосуванні мають право брати 940 осіб, із яких 704 педагогічних працівників, 145 студентів та 91 штатний працівник університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

Варто відзначити, що робота працівників Виборчої комісії триває злагоджено та скоординовано. Згідно з Положенням «Про виборчу комісію з проведення виборів ректора ЗНУ» вже пройшло заплановане підготовче засідання членів виборчої комісії. Відтак, о 9.00 розпочалася процедура волевиявлення колективу навчального закладу.

До виборчого бюлетеня включено трьох кандидатів: кандидата юридичних наук, доцента Сергія Васильовича Дьоменка; кандидата фізико-математичних наук, доцента Анатолія Васильовича Недолю; доктора історичних наук, професора Миколу Олександровича Фролова.

Зауважимо, що виборча дільниця працює в холі навчального корпусу №2 (вул. Жуковського, 66-б) та чотирьох дільничних виборчих дільницях:

- №2 на Економіко-гуманітарному факультеті в м. Мелітополі за адресою: м. Мелітополь, вул. Героїв України, 160-а;

- №3 – на Криворізькому факультеті за адресою м. Кривий Ріг, вул. Тихвінська, 15;

- №4 – в Торговому коледжі за адресою: м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 1;

- №5 – в Економіко-правничому коледжі за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-б (правий бік входу).

За ходом проведення виборів спостерігає представник від Міністерства освіти і науки України, спостерігачі від претендентів на посаду ректора і від громадських організацій та акредитовані представники ЗМІ.

Голосування триватиме до 15.00.

 

 

Схожі новини