Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти та викладачі біологічного факультету побували на цікавій екскурсії

Студенти та викладачі біологічного факультету побували на цікавій екскурсії

Студенти та викладачі біологічного факультету побували на цікавій екскурсії
29.09.2017 14:49 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет зоологічний музей ЗНУ дозвілля мандрівка природа

Директор зоологічного музею ЗНУ Олександр Коротя щороку в вересні-жовтні у рамках виховної програми влаштовує для студентів біологічного факультету екскурсійні походи. Участь у такому неформальному заході зазвичай беруть усі охочі, зокрема це є приводом для першокурсників ближче познайомитися один із одним, так би мовити «влитися у факультетську родину», а також – чудова нагода відпочити та гарно провести час на природі із друзями.

Цього року участь у мандрівці взяли 18 представників університету – це студенти 1 і 3 курсів спеціальностей «Хімія», «Біологія» та «Екологія та охорона навколишнього cередовища». Також до них приєдналися викладачі фізичного факультету. Група відвідала Кочерезьке лісництво (Павлоградський район, Дніпропетровська область).
Одним із завдань цієї одноденної подорожі було знайомство із флорою та фауною регіону. Учасники групи встигли оглянути кілька природничих об’єктів та помилуватися місцевими краєвидами басейну ріки Самари. Незабутні враження на туристів справили огляди ділянок змішаного лісу та соснового бору (70 км), велика кількість джерел, що тут виходять з-під землі. Відвідали екскурсанти також табір місцевої натуралістичної станції, розташований поряд із лісовим озером.
Майбутніх біологів не залишило байдужими те величезне різноманіття рослин і тварин, що тут зустрілися. Окрім того, їм випала можливість зібрати гриби, для чого учасники експедиції мали продемонструвати свої знання і вміння відрізняти їстівні та неїстівні види. Особливе задоволення вони отримали від зустрічі із місцевими лісовими мешканцями – бізонами, які брали прямо з рук людей гілки з листям.
Усім учасникам дуже сподобалась екскурсія. Вони вдячні організаторам та сподіваються в майбутньому ще побувати у захопливих мандрах Україною.

Біологічний факультет

Фото Аліси Лагрон

Схожі новини