Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики першокурсникам презентували діяльність Наукового товариства

На факультеті журналістики першокурсникам презентували діяльність Наукового товариства

На факультеті журналістики першокурсникам презентували діяльність Наукового товариства
06.10.2017 15:00 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених молода наука наукова діяльність освітній процес

Представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених провели презентацію на факультеті журналістики для першокурсників.

Під час заходу голова наукового товариства факультету Ілона Давиденкова розповіла студентам 1 курсу про діяльність НТСАДМВ: про його мету, склад, перспективи й основні напрямки роботи. Вона наголосила. що до таких напрямків, зокрема належать: організація наукових заходів, інформаційна робота, популяризація наукової діяльності, налагодження зовнішніх і внутрішніх зв’язків та реалізація міждисциплінарних проектів.

Також  представники НТСАДМВ презентували наукові проекти товариства, які проходять в університеті та на факультеті: різноманітні інтелектуальні квести, «Найрозумніший першокурсник», проведення круглих столів, де студенти можуть вільно висловлювати свої думки, організація зустрічей та конференцій, ігри «Що? Де? Коли?»,майстер-класи з написання наукових та курсових робіт. Заступник декана з наукової роботи факультету журналістики Анна Баранецька розповіла про важливість займатися науковою діяльністю ще під час навчання у виші та закликала присутніх долучатися до лав НТСАДМВ факультету.

Наприкінці заходу заступник голови Наукового товариства факультету журналістики Таїсія Зозуль ознайомила студентів з особливостями написання наукових та курсових робіт.

Ілона Давиденкова підкреслила: «Наша активна співпраця – запорука наших спільних успіхів і нових наукових звершень». Вона зауважила, що НТСАДМВ радо вітає першокурсників у своїх лавах.

 

Елеонора Демешко,

факультет журналістики

 

 

 

Схожі новини